červen 2018 AKT

 

 

24.6. – vyhlášeno losování o 15. kabelku  (proklik)

24.6. – v článku přidány fotky kabelek s modelkami  (proklik)

21.6. – do ZÁKLADNÍCH CHYTROSTÍ přidána zipová kapsa  (proklik)

20.6. – doplněné střihy klop a velké plážovky  (proklik)

19.6. – pdf návod na kabelky ke stažení  (proklik)

18.6. Důležité informace pro všechny účastnice hromadné objednávky nití, popruhů a reflexní pásky (proklik)

17.6 – aktualizovaný seznam materiálu ke kabelkám s prokliky do e-shopů  (proklik)

15.6. – z plážovky nové – dámičkovské kabelky  (proklik)

11.6. – začaly jsme šít červnovou plážovku  (proklik)

8.6. – vypsaná hromadná objednávka nití HARD – uzávěrka 21.6. (proklik)

7.6. – nezapomeňte se kouknout na bonusové šití pro všechny (proklik)

6.6. – vylosována výherní 30. kabeluška  (proklik)

4.6. – kdo nezaregistroval – máme nově i skupinu na FB  (proklik)

1.6. – dárek pro předplatitelky  (proklik)

 

 1. Talena. Přesně jak říkáš. Taky přemýšlím jestli si vezmu v práci dovolenou nebo neplacené volno, abych alespoň něco stihla. Ale program je opět luxusní a už se na něj moc těším (prostě jsem zvědavá a napnutá jak staré kšandy)

  Jiřinko, jsem na tom stejně, když doberu velikost tak musím taky kus délky ustřihnout. Prostě sehnat v obchodech něco pro "normální" lidi je fakt problém.

  Ájo – jaký kus látky? Na fotce vypadáš jak něžná křehule, které právě stačí dětská konfekce.

  A taky přeji všem ať si užijí hezký dětský den se svými ratolestmi popřípadě vnoučaty.
  2
 2. Holky, nebojte 🙂 Naplánovaly jsme to tak, že je sice měsíc nadupaný, v rukávu máme i něco dalšího – ale že je červen teplý a dlouhé šití asi moc lákat nebude – tak jsme nachystaly úmyslně hodně projektů, ale jednodušších, nenáročných na dlouhé sezení u stroje po večerech a hlavně, aby vás to neodradilo, že nestíháte všechno a právě jste s námi v červnu všechno krásně a v pohodě stihly 🙂
  5
 3. Tak vše je úchvatné, obrázek i program . Ráda bych něco stihla, alespoň bonus. Jsem nějak vytížená zahrádkou a vnoučátky, mám jich už 6 "kousků" a sedmé čekáme každým dnem cheeky, stále se něco děje a není bohužel čas na šití angel. Ale snažím se dočítat a stahovat a doufám, že o prázdninách něco spáchám indecision
  0
 4. Moc vás vševhny zdravím – teda Evičko, červen je krásně nadupaný a co hlavního -myslela jsem si, že budu třít bídu, páč jsem dala výpověď. Až teď v pondělí jsem se dozvěděla, že jsem vyhrála ve výběrovém řízení a tam jsem šla jen proto, abych něco zkusila. Takže jdu  objednat další půlrok, protože na něj budu mít! A příští týden jsem doma, protože už mám dovolenou před nástupem do nové práce, kam jdu 11. června. Tak musím šííííít, protože dcerka potřebuje šatky na svatbu, k nim samozřejmě kabelečku, mám pro (dneska už) bývalou kolegyni ušít batůžek Bea pro jejího synka a skorosnaše kabelku. Tak práce, kam se člověk podívá:-)

  Ale program na červen je náááádherný!!!!!
  2
 5. Program paráda,už se těším.Samé lákavé projekty co nutně potřebuji. Jen mám dotaz. Kde se kupuje čas?

  Ale v důchodu to není ! Tam už jsem delší dobu a pořád ho nenacházím. Tak hezký červen děvčata !

   
  3
 6. Nebojtééé – jak jsem psala níž – je to hafo projektů, ale přesně víme, jak v tak krásném počasí je lepší být venku, než u stroje – takže jsme nachystaly hoodně projektů, ale zase rychlých, aby bylo hned ušito. Hodně – abychom vykompenzovaly jejich rychlost a snadnost a abyste mohly našít třeba dárečky do škol a školek pro paní učitelky, tak snad potěšíme 🙂
  0
 7. Tak jsem se smála, že jako sama učka  a matka dětí dospělých dárečky pro paní učitelky nepotřebuju. Omyl, vždyť Milánek je první rok ve školce a paní učitelky jsou čtyři. Takže i já jsem napnutá.
  3
 8. A jéje.. ono už je červen?! 🙂 Tak ať ho máme všichni pohodový! Evičky nám parádně "našlapaly" rozvrh. Doufám, že najdu aspoň chvíli času na šicí relax.
  PS: Obrázek mě opět pohladil po duši. Díky.
  0
 9. Evííí to je supr program. Né že bych stíhala ale poctivě stahuju a ukládám na někdy…. a ráda se na videa koukám. Někdy u nich strávím hodiny a koukám a plánuju. Za tu dobu už bych měla ušito ale stále koukám a plánuju…. tak se jdu podívat jestli mám všechno staženo pak kouknu naplánuju a třeba i ušiju. 

  Přeju pěkný víkend.

  Jo a dneska jsem si koupila další krásný úplet na šaty, kytičkový, tak už mám naplánováno. A oběhla jsem pár obchodů že potřebuju nějaký obyč jednobarevný trička na léto a když jsem viděla kvalitu ušití, děs-běs, tak jsem se rozhodla že si radši ušiju sama.
  4
 10. To je krásný obrázek! A program super, já bych i čas měla,teď spoustu, ale ruce momentálně k nepoužití 🙁 Myslela jsem, že mi tenhle týden sundají sádru,ale musím si ještě 14 dní počkat. Holky to je tak hrozný mít čas a nemoct šít   Rozhodně staženo do foroty mít budu 🙂
  1
 11. Holky, právě jsme s Kačkou vrátily z Fulneku …… trošku jsem udělala průvan v peněžence a když se podívám do tašky, tak celkem nic nevezu ……  ale aspoň jsem nafotila ty nádherné výtvory !!! V losování jsme daly, samozřejmě,  3 hlasy (braly jsme ještě švigru) "tetrisce! a taky jsme se mrkly na její super "zádíčka" !!!!
  3
 12. Marcelko, taky jsem skoro nic nepřivezla:-))) Koupila jsem jen nějaké panely látek na podkafíčka, ať zase mohu našít na zimu nejen jako dárky, pak dáreček pro neteř, jedna paní tam tvořila náherné čelenky a sponečky. Celkem útrata za 500,- Kč, takže proti loňsku skoro nic.-)))
  0
 13. … krásné nedělní ráno, také jsem byla včera ve Fulneku, pokochala jsem patchworkové výtvory, nafotila a dala hlas dece 🙂 Na nákupy mám stopku – látky už mne vytláčí z bytu 🙂 koupila jsem jen pár drobností z galanterie, kousek saténového šikmého proužku na vyzkoušení ( ještě jsem s ním nešila) – útrata 700 Kč 💰
  0

Napsat komentář