PRAVIDLA KLUBU

 

– od 1.1.2018 začínáme zase se společným šitím

– kdo má vytvořený svůj uživatelský účet – profil, má přístup do fotogalerie (ve výstavbě) a možnost psát komentáře

– kdo bude s námi chtít šít a zakoupí si (předplatí) členství – tak mu pak v nastavení zvýším level a bude mít navíc přístup do všech sekcí a článků…

– budeme šít projekty po týdnu – takže týden kabelky, týden PW a týden oděvy, poslední týden budete mít volnější na došívání. Vždy Po, St a Pá 20-22h.

Za 3 měsíce členství byste měly tedy obdržet 3 x 3 projekty plus 1 BONUSOVÝ projekt navíc.

pšššššt… mám těch bonusů navíc pro vás tak na rok dopředu a to jsme ještě ani nezačaly – tak pokud to půjde – přidám BONUS každý měsíc – tzn. ne 10, ale 12 projektů/3 měsíce 😉

– členství bude možné zakoupit na 3 nebo 6 měsíců – abyste nemusely najednou investovat tolik penízek. Vše půjde ofíko přes eshop, kam budeme zpětně po odučení přidávat ke koupi i fotonávody a videokurzy pro ty, kdo nebudou chtít předplatné, ale už za maličko vyšší cenu pro nepředplatitelky.

– postupy, návody, videíčka – budete moct stahovat k sobě do počítače

– navíc pro vás chystáme různé další akce jako soutěže, hromadné objednávky materiálu za velmi výhodné ceny (viz. třeba u nás v MT prošev za 80,-Kč/m, když jinde ho mají za 400-500,-Kč/m), nákupy za VOC apod. 😉

– ODMĚNY nejrychlejším švadlenkám apd. – v rámci soutěží a jiná další překvapení pro předplatitelky 😉

– taky jsem oslovila některé prodejce, kteří nám udělají občas sponzory a dodají další sortiment do odměn pro vás 😉

– až se vše rozběhne a zajede a bude-li zájem – do budoucna uvažujeme o víkendových kurzech na živo a další a další – prostě podle vás, jak se vám bude s námi líbit 😉

 

Žádný z materiálů uvedených zde v klubu – ať už písemných či elektronických – nesmí být jakkoliv kopírován nebo rozmnožován za účelem dalšího šíření bez písemného souhlasu vlastníka autorských práv.

Pořizovat, rozesílat či jinak zveřejňovat kopie obsahu klubu nebo jeho součástí je oprávněn pouze admin.

Výrobky vzniklé na základě zveřejněných střihů a postupů lze užít pro komerční účely v malosériové hand-made výrobě za podmínky uvedení: původce střihu a autora výrobku: Evikmt pro EviKlub.

Střihy, postupy, vychytávky, rady a triky jsou duševním vlastnictvím autora a NELZE je dále užít k výukovým kurzům, školení apod. bez písemného souhlasu vlastníka autorských práv.

 

ETICKÝ KODEX POUŽÍVÁNÍ STRÁNEK

  • uživatelé tohoto webu se zavazují k dodržování zásad slušného chování a zákonů ČR
  • nejsou povoleny projevy nesnášenlivosti a nenávisti, hrubost, vulgarismy, pomluvy, urážky, zesměšňování, poškozování jména cizích osob a zasahování do soukromí
  • není povoleno používání cizí identity či cizích přihlašovacích údajů
  • není povolena propagace vlastních ani cizích komerčních aktivit
  • s výslovným souhlasem provozovatele lze zveřejnit pozvánky na akce související s obsahem tohoto webu (např. výstavy, srazy, charitativní šití)
  • provozovatel má právo smazat text porušující tato pravidla. Při opakovaném porušení bude uživatel bez náhrady vyloučen z klubu.
  • uživatelé mohou do svého profilu uvést svoji mailovou adresu, odkaz na svůj blog nebo profil na Fleru. Dále mohou zveřejňovat komentáře, fotografie výrobků a jejich variant podle návodů z tohoto webu nebo podle vlastního návrhu (bez propagace vlastních návodů).