Evikmt napsal: 1.6.2026 v 16:05 Blani, ten je náááádherný… a úplně profi kédr a jak ti navazuje vzor u zapravení horních konců popruhů to teda smekám…
vacuma napsal:
Blani, je dokonalý!!!
malina napsal:
Je krásný, moc se povedl 🙂
Mikšulka napsal:
Je nádherný!!!!
Miluska napsal:
… profi šití, moc pěkný baťůžek
Evikmt napsal:
Blani, ten je náááádherný…
a úplně profi kédr a jak ti navazuje vzor u zapravení horních konců popruhů
to teda smekám…