celokoženková Rose

celokoženková Rose

Jsem překonala další svůj level... :))) moje první celokoženková...

Tuhle koženku "neznám", bežně šiju s těma z KamPetu, tak jsem nevěděla, jak moc ji můžu dovolit vyztužit, čím a jak se bude chovat - jestli se nebude krčit a lámat apod...

Takže jsem šla cestou nejmenšího odporu, jak se říká :)) pod boky, ZD a pak PD s hotovýma kapsama jsem dala Style-Vil. Na boky koženkový kédr, všechny díly taky z koženky - mě myslím zachránilo, že je to PUR pěna = tzn. molitan, takže šlo o nadýchanou a ne tuhou vrstvu - jinak by mě asi nakopa i ten můj stroj :))

No závěrečný prošívání bylo od švu ke švu - tam stroj už protestoval a nevzal mi ani jeden fígl a zkoušel trucovat a neprovazovat steh - ale jsem byla teda tvrdší!!!!!! Šroubovák v ruce a vrstvy jsem mu před patkou snižovala, co to šlo.

Až se vrátí Peťa fotografka z dovči a kabelky nafotí - pofrčí všechny do prodeje, žádný takový, že jsem je šila do regálu na výstavku :))

 

 


Evikmt
Evikmt

Napsat komentář

 1. Ta je dobrá! Ony jsou stejně ty efektové koženky asi nejlepší, když je člověk nechá vyniknout tak jak jsou.

  1
 2. Musim rict, ze jak to tedka vidim bez cleneni na PD, jakoze je cely v jednom kuse a kapsy jsou v nem, tak se mi konecne libi i pro me. S tim clenenim mi prisla takova trochu pro babičku, ale tedka? No super moderni a prakticka! 

  Jen muj osobní dojem, vsak víte ????????

  2
 3. Holky, díky moc všem kiss

  Tak teď je řada na vás – se těším, jak vám to půjde, protože vím, že to není složité šití, ale HLAVNĚ – na všechny vaše krásky a variace 

  A nezapomeňte: 5. a 10. je výherní – bude losovačka