Dětské softshell kalhoty

Dětské softshell kalhoty

V zápalu boje jsem zapomněla, že nemám ráda u softshell kalhot náplet v nohavici (v dešti mi to nějak nedává smysl). Ale zkusila jsem si zase jiný postup.


Aminavavik
Aminavavik

Napsat komentář

  1. Děkuji moc za pochvalu. Je to taková jedovatá barva, že se ani nedá pořádně fotit. Děr navíc od špendlíků, stehování a párání je tam požehnaně. Ale na lítačku budou dobrý.

    Evi,děkuji moc za rady a videa. Kombinovala jsem fotopostup a Tvoje videa. Hlavně jsem si komplikovala život paspulkama. S těma se moc nekamarádím.

    Potřebuji ještě ušít jedny,ale asi podle jiného střihu. Je dost podobný, ale širší nohavice i přes boky, tak je takový pohodlnější než tento.

  2. Hani, koukala jsem na mobilu, abych mohla fotku hezky zvětšit a myslím, že kapsy jsou naprosto super a pochopila jsi vše naprosto dokonale 🙂 Výpustka a uzávěrky – podle nich poznáš švadlenku rychlíka amatérku a profíka amatérku 😉 za mě 1 podtržená!!

  3. Evi, na kontrastní prošití jsem si netroufla.Výpustku jsem snad pochopila dobře. Kontrastní kapsový váček jsem nakonec nedávala, protože jsem chtěla ještě přidat obrázek z nažehlovací fólie a neměla jsem ve stejné barvě, tak jsem nechtěla míchat moc barev. S tou nažehlovačkou jsem se zdržela a zatím jsou kalhoty bez, protože nůž v plotru je tupý. Tak třeba až časem dodatečně. Díky zdržení nevím, jestli jsem si zapamatovala Tvoje rady u této kapsy dobře.

    3