ERIKA

ERIKA

Koženka omylom obj. zlatá - nepáčila sa mi , ale keď je z nej teraz ušitá ERIKA nedám nikomu . Veľmi sa mi páči. Problémy síce pri šití boli jasne hrubá koženka tak som zvolila sakon tenší a ten bodajho nemal dáku dobrú lepivú schopnosť ešte sa aj látka na pod nim vlnila že by to robilo vzduchové bubliny.

ďalej so bojovala so strojom nepodarkom Brother ale nakoniec sme si porozumeli čo poviete ?


Zuzana Molnarova
Zuzana Molnarova

Napsat komentář

 1. Zuzi, já už nemám slov To je neuvěřitelné, co už jsi všechno stihla ušít 🙂 A všechno je to na 1*

 2. A kdybyste chtěly vědět, která kabelka se blíží do soutěžního finále, je to Beáta:-) Takže, holky, ještě prosím někdo ušijte jednu, aby mohla malá Beátka losovat:-))))

 3. Šestý kousek:_)

  Holky, já vám to asi budu takto neřejně počítat, ať vidíte, jak se rychle se blíží soutěžní cílová rovinka:-))))

  Zuzi, zlatá je nádherná!!! Úplně vidím, jak v ní v zimě mířím do kina, divadla, kamkoli, hlavně mezi lidi:-)

 4. aj mne sa z tých tvojich čo si šila páči najviac zlatá. Ale všetky majú niečo do seba. A sú krásne doladené vnútornou latkou . Mne to robí dosť problém to doladenie čo dať dnu akú látku , aby to ladilo a zároveň zvýraznilo. p. učiteľka  Evička ty si v tom majster!!! Tvoje kabelky su všetky na 1. zladené 

 5. Zuzi, já měla zlaté koženky jen 40 cm a netušila, co z ní a ejhle – byla z ní 1. Erika a každý ji obdivuje a  z těch mých čtyřech se líbí nejvíc… Takže se zlaté není vůbec čeho bát, žejo?? 

  Máš naprosto luxusní kabelku!!!  a je legrace, jak mi vždycky mé oči profíka a úči jako první padnou na horní kraj kabelky… upřímně??? Mé srdce profíka se tetelí blahem, ak to máte všechny tak krásně a i v detailu dobře = výpustku, aby se horní kraj nepřetáčel