Fofr sukně recyklovaná

Fofr sukně recyklovaná

Tak jsem ji dala. Není to žádný zázrak, ale na mé první oděvní dílo jsem spokojená. A pod pergolu a kolem domu bude na léto super. Šila jsem ze starých triček určených na hadry. Děkuji Evičce za povzbuzování a podporu najít v sobě odvahu a zkusit to i na normálním stroji jen entlem.


dagida
dagida

Napsat komentář

  1. Noremi, no já nevím. Ta sukně nevypadá špatně, protože visí na věšáku. Ale já, prostorově výraznější se ještě musim rozmyslet, jestli s nařasenou sukni mezi lidi. Ale jinak moc díky za pochvalu.

  2. Dáší, co tě to napadá za hlouposti!!! Takovou sukni nosit po doma nebo zahradu. Být tvoje sousedka, tak už bych tě hnala s ní mezi lidi a pokud by jsi nechtěla, tak bych si ji od tebe vzala já a do práce bych ji hrdě nosila!

  3. Týýýjooo… Dáši, tak ta je super  já normálně z dálky myslela, že sem šoupla fotku Iša, která tvoří na mnou šitá a maluje na ně už dlouhé roky… takže poklona veliká pro tebe 

    Jsem moc ráda, že jsi neztratila odvahu – však není proč se bát, a když člověk zná fígle a ví jak na to – není problém šít na základním stroji úplety 🙂