Já jsem Groot!

Já jsem Groot!

Moc toho nenamluví, ale vlastně řekne vše. To je Groot, naše oblíbená Marvel postava.

Baby Groot, nebo starý Groot? Já, synovec a můj bratr jsme si zvolili variantu s rostoucím stromečkem, manžel si vybral starého vyzrálého tvora:-)

4 panely, 3 doplňkové látky, 2 jednobarevky. Ve výsledku hromada dárků:-)

Kdyby se vám zdálo, že na látkách vidíte bílou čáru, nešálí vás zrak. Po vyprání vyrazil kaz, vypadá jako zlomený vlas, což znám jen z pláten, ne teplákoviny. Takže jsem paní, která tisk zařizovala, upozornila na patrně vadu tisku, ale s reklamací jsem neuspěla. Nu což, přece ten materiál nevyhodím, že? No tak vzniklo vše, co vidíte, ještě budu šít odličovací tampony z pidi zbytků, ale to až mi přijde froté.


Mikšulka
Mikšulka

Napsat komentář

  1. Hani, ty jsi Nezmar! Groota nechci, se ho bojím, ale nějaké kytičkované triko nebo bledě modrou halenu….to  bys mi ušít mohla. Páč já a šití oblečení, to nejde dohromady. Oblečení = nikdýýý!

  2. Hani, ušila jsi krásné věci, při dalším praní to získá takovou tu "patinu" a i když víš, že je tam čára, tak to přestaneš vnímat, no a teď se chvíli nedívej do zrcadla :), fakt jsou to parádní kousky 🙂

  3. Dnes jsem vyvenčila svou mikinu. Dokud jsem se nekoukla do zrcadla, tak mi to nevadilo.-)))

    Na těch fotkách jsem rukávy tu vadu trochu maskovala. Ale věřte, je tam a parádní. Stejné jako na triku s velkým Grootem zezadu, tam ta čára shora dolů jde dooost vidět.

  4. … šmankote, to je zase našito plno krásného oblečení, no a ponožky  – luxus  škoda vady tisku, ale i tak je to paráda