Já jsem Groot:-)))

Já jsem Groot:-)))

Na FB jsem nakoupila panely s Grootem, naší nejoblíbenější postavu marvelovského vesmíru:-) Tento hrdina Strážců Galaxie a Avangers nám byl nejsympatičtější ve své baby podobě. Takže když jsem čirou náhodou na panel narazila, musela jsem jej hned 3x koupit. 2x panel a 1x plátno (jsem si myslela, že budu šít tašku). No a když teď frčím na tričkové vlně a blíží se premiéra posledních Avangers, musí být můj manžel a synovci řádně oděni do kina. Jen já to budu kazit.-))))

 


Mikšulka
Mikšulka

Napsat komentář

 1. Ali, ještě pokračuji. Panelů na trika pár ještě mám a musím je zpracovat:-) Tak jsem včera ušila další pro neteř a budu pro ně ještě pokračovat, mám tady ještě 2x ledové království. A pak asi zkusím nějaké na sebe. Poté se vrátím ke kabelkám a dekám:-)

 2. No teda Hanko, ty ses opravdu rozjela 🙂 Zkrátka "zkusíš – musíš", že jo? 🙂

  Ty prďoliny na těch panelech taky neznám, ale zase jsem chytřejší 🙂

 3. Majko, no, za to mohly ty panely a manžel, který brblal, že má po několika vypráních levná trika u pupku:-) To se pak člověk nechá i zpracovat:-)))

 4. Jani, tak si přečti komenty Hanči, čestinářky 😀 ono o nic nejde – jen je to taková legrace, že učí zrovna pravopis v Čj 😀 a žře se známe moooooc dobře – tak jsem si dovolila “rejpnout” 😀 😀

 5. Ty brďo, mám tam hrubku jako vrata!!! A už nejde opravit:-)))) No co se dá dělat:-) To je tak, když máte otevřených několik fotek, tvoříte si článek, píšete si s někým na FB a sepisujete popisky. Dobře mi tak:-))) Takže z pravopisu dnes za 5:-)))

  1
 6. Bavila jsem se o tom s několika kamarádkami, ale jen málokterá Groota zná:-) Pokud někdo nekouká na sci-fi nebo fantasy, tohle jde mimo něj. A mi to milujeme:-)

  1
 7. … parádní trička a děkuji za vysvětlení postaviček – jsem kulturní barbar a vůbec je neznám 🙂

 8. Úplet koupen taky v jedné skupince na FB, stál do 100,-Kč za metr. Kdyby byl zájem, název skupinky dohledám.

  2