Kadibudky

Kadibudky

Nedá mi to a musím se pochlubit i zde.

Jakmile Evka z Báječného šití naskladnila kolekci Natures Calling, věděla jsem, že ji potřebuji celou a ušiju z ní deku pro mého bratra. Tento týden slaví půlkulaté narozeniny, sám má na dvorku kadibudku, takže si myslím, že se mu toto téma bude velmi líbit a pobaví ho:-) A proč se mi deka tak vlní? Buď jsem moc natahovala spodní minky, nebo za to mohlo objemové rouno 170g (velmi naducané, to se mi ale zase hodně líbí), těžko říct. Ale na funkci to mít vliv nebude.
Minky pochází z hromadné objednávky od Majdy z MaMi látky. Moc dobře se s ním pracuje, v pohodě se prošívá. Toto už je třetí deka, kde jsem ho použila.

Mikšulka
Mikšulka

Napsat komentář

  1. Mirko, to bylo ve Valmezu, jsem ti to tam vše prodávala, Evka řezala, balila a účtovala. Si to pamatuji, pač ses mi musela připomínat, neboť jsem děsně sklerotická:-)

  2. a nebo z Val.Meziříčí, teď nevím. Ale koupila jsem si u Evky ještě kočky šedé a červené. no naživo by se vybíralo, všechny látky byly lákavé 🙂

  3. deka je fantastická, taky mám ještě noviny z Fulneku 🙂 a toaleťák jsem dostala dárkem od Evky. ještě jsem nevymyslela co, ale asi obal na knihu na čtení v kadibudce 🙂

  4. Včera deka předána. Moji rodiče se smáli už předem. Bratr nejdřív nevěřil svým očím, pak se smál taky:-)))

    2
  5. Hani, jsi hvězda, moc hezká a vtipná deka, s mužem jsme se nasmáli. Taky Tě zdraví a už se těšíme na MT s vámi všemi.

  6. A já si říkala, co z těch kadibudek budeš jednou šít a už vidím  dej pak vědět, co brácha na to 😉