Knížka pro Karolínku

Knížka pro Karolínku

Konečně jsem ji došila


Jarmila
Jarmila

Napsat komentář

  1. Jooo! Každá rada dobrá! A jsou před námi Vánoce, bude potřeba hooodně dárků. Každý tip se bude hodit

     

  2. Jarčo, mrknem na to spolu a domluvíme se, jo?? Pokud bude vše autorsky OK, tak dáme zase v nějakém bonusu, co vy na to??? 😉

  3. A děvčata, až budete potřebovat videokurz vazby, pošlu vám soukromě odkaz. Nevím jestli se to může veřejně šířit, ale to nám tady Evička řekne, že jo?

  4. Knížku jsem viděla v předstihu, dřív než členky klubu, a taky ji vychválila. I když myslím, že zde se slova chvály hledají těžko – je to ojedinělé dílko, které nemá mezi námi zatím konkurenci. Když jsem koukala z blízka, jen tolikeré převlékání nití…. a to konečné svázání jednotlivých listů je pro mě taky zatím zastřené tajemstvím. Mám ale to štěstí, že by určitě jednou došlo na sesterské rady. Jarmilo, prostě je to náááádhera, klobouk dolů až na zem

  5. Jaruš, ty jsi opravdu hračička Je to krásná práce, nápaditá. Tentokrát budu do budoucna asi něco "opisovat" já 🙂 Ale knihu jsem ještě nešila, takže zatím nevím, jak to pak svázat (až teda bude co).

  6. Tak to je teda luxusní dílo. Prostě paráda. Nádherné nápady. Moc hezky sis vyhrála. Katuška a hlavně maminka budou určitě nadšené.

  7. Iro, tuhle knížku si u mě zadala paní v únoru, potřebuje na 17.9. k 1.narozeninám vnučky. Sice jsem v březnu začala, ale mezi tím přišla spousta zajímavého šití. Ale stihla jsem ji, ješte mám vlastně měsic čas. 

  8. Ty jsi na tohle opravdu mistr. Kde bereš čas, to mi prozraď, hračičkování ho sežere hrozně moc.