Kreativ Ostrava

Kreativ Ostrava

Dnešní odpoledne na Kreativu jsem si velmi užila. Spousta milých setkání, vynikajících produktů k jídlu a pití, originální výrobky či produkty na tvoření,... A samozřejmě jsem zakotvila u naší Evule:-)


Mikšulka
Mikšulka

Napsat komentář

 1. Holky, byl to frkot, ale už mám zase skoro vybaleno v regálech pěkně doma. 🙂 Děkuji  za návštěvu a Hance za fotodokumentaci. Můj muž tam letos nebyl, tak bych byla bez fotky. Těším se, že některá ušijete Tetris deku. Byla tam vystavená a koukalo na ni spousta mužů i dětí. Líbila se jim. Jedna paní se mě ptala, kolik by ten koberec stál. 😀

  1
 2. Tašky naživo nádherné. Rose jsem si taky osahala. Aliss jen okoukla, nechtěla jsem Evku zdržovat, měla frmol. Pomohla mi vybrat šedou látku do ubrusu (už se suší). Až cestou domů jsem si vzpomněla, že jsem si u Evky objednala podzimní látku s vyzvednutím na Kreativu. Ach má hlava děravá. Snad přidá k hromadné objednávce. Děvčata, přeji hezký zbytek víkendu.

 3. Už jsem Hance chválila soukromě fotky a "lajkovala" na FB a konečně můžu i tady… 

  A holky, kdo jste zavítal ještě za naší Evkou?? a Rose a Allis jste si osahaly a okoukly???? 😉

 4. Ale jinak hodnotím akci velmi pozitivně, hned bych jela znovu, mít ale kouzelnou peněženku:-)

  A ještě jsem si uvědomila, že jsem nepotkala stánek s panely (teď nevím název), vloni jsem kupovala Muchu, znamení a tak, pak jsem přešla k Evce a dokoupila jsem si látky do kombinace. Ale paní byla těhu, tak asi letos proto nešla. (Nebo tam byla a minula jsem ji:-)

   

 5. Já byla odpoledne a musím říct, že co se týče lidí, pohodička, klídeček. To neznamená, že by nebyli, ale vloni jsem se tam musela trohu protlačovat, včera odpo vůbec. Jen těch PW věcí tam letos moc vystavených neměli, nebo vlastně ano, ale těch menších, vloni vládl projekt 365:-) Ani Renatu Pekařovou jsem nepotkala a ještě jeden obchůdek úplně s jinými věcmi, na které jsem měla zálusk kvůli dárečkům.

 6. byla jsem tam také dopoledne, vyrobila jsem kytku z foamiranu, pozdravila Evku, potkala jsem Dagidu a utratila hafo peněz, ale Kiwi jsem neviděla, škoda, bylo tam dost lidí, ale v sobotu to bývá ještě horší

 7. No tak Evi, to mi nedělej – tolik nádherných látek devil!!!!! Ostravu mám trošku "z ruky"….. jéééé a "nej šicí stroje" kupovala jsem u nich pravítka a patky do stroje – velká ochota, velmi příjemné jednání !!!!! 

 8. Hani, cítím s tebou. Kreativu jsem se taky zúčastnila. Bylo moc fajn. Plno kreativních nápadů. Taky jsem se zastavila  u Evičky, potkala se s Olinkou. Prostě jsem si odpoledna taky užila. Kiwi jsem si taky hned všimla a velmi se mi líbila. Krásné štěně. 

 9. Hanko, buď sis udělala prostor na focení, nebo tam odpoledne už bylo k dýchání 🙂 Já jsem byla dopoledne a to byl teda nával 🙂 U Evky jsem stála hezky dlouho, než jsem se dostala na řadu 🙂 Chudák, makala jako šroub 🙂

  Já jsem tam vlastně nešla kupovat nic konkrétního, mimo to, že si u Evky něco nachystaného vyzvednu, a proto nechápu, proč mám prázdnou svou naditou peněženku 🙂 … a to jsem u Evky neplatila (mám to zadarmoooo 🙂 … teda zatím, než jí to pošlu na účet 🙂 )

  A Kiwi jsem neviděla vůbec, což mě mrzí, protože je moc krásná a já psy miluji, a to fest 🙂