Evikmt napsal: 28.6.2026 v 20:46 Blani, ten je prďáckej… A koukám i “přísným” očkem úči a musím s čistým svědomím konstatovat – že je ušitý naprosto profi
Evikmt napsal:
Blani, ten je prďáckej…
A koukám i “přísným” očkem úči a musím s čistým svědomím konstatovat – že je ušitý naprosto profi
Miluska napsal:
… parádní batůžek, profi šití