Moje druhá trička

Moje druhá trička

Tentokrát pro manžela na zahradu. Střih volně stažitelný na pánská trika u Shape.

Manžel si vždy stěžoval na levná trika z tržnice, že se roztahují do šířky natolik, až mu končí ne pod zády, ale u pupku. A když už mi dovolil nakoupit hromadu úpletů, podmínkou byl jistý obrázkový panel (ten zapracuji jindy) a materiál na jeho pracovní trička. Myslela jsem si, že jsem vzala materiálu na dva kusy, ale nakonec už druhé triko jsem musela v předním díle nastavit, na třetí tedy již nedošlo. Ale nevadí. Aspoň nejprve dva kusy vyzkouší, párkrát vyperu a já zjistím, jestli ta má snaha stála zato:-)

 


Mikšulka
Mikšulka

Napsat komentář

 1. Ali, já na FB nakoupila na doporučení Peti Kuti v jedné skupince levnější úplety, aby to nebolelo, kdyby se to nepovedlo:-)))) A měli hoooodně jednobarevných odstínů, různé gramáže (mám spíš tenčí na trika). V jiné jsem zase nakoupila obrázky, které mezi dětmi frčí (pro sebe mám kocoura ze Shreka s vykouolenýma očima:-))). A k nim to pak dokombinuji. Kdybych ty obrázky neměla, asi by mi chyběl i motor:-)))

  1
 2. Dáši, uvažovala jsem nad tím, ale nejprve se raději Jirky zeptám, zda by to dovolil, pač kdyby trika potom nenosil……..asi by to se mnou mrsklo o zem:-)))

  2
 3. Hani, teda čtyři pace nahoru! Mělas ta trika půjčit synovcům…a k nim fixy…a byla by to krásná umělecká díla na druhou! 🙂

  1
 4. Jde mi to velmi pomalu, ale začala jsem ve čtvrtek, v pátek jsem měla volno, včera jsem šila poslední tričko, když jsem tu měla synovce. Koukali se na film, tak mě nechali si hrát (no, brblali, že dělám randál:-)

   

  1
 5. Hanko, já tvůj elán úplně chápu. Nejhorší je začít … a když sis to zkusila, tak už víš, jak na to a chytne tě to. První kousek je zkrátka nejzdlouhavější 🙂 Já nemám doma žádné úplety, tak odolávám 🙂

 6. Jsi moc šikovná a podle toho kolik stihneš ušít věcí jsi i rychlá a šiješ pořád. Mi to šití jde pomalu. Trička jsou super!