Motivy pro hromadnou objednávku

Motivy pro hromadnou objednávku

Pozor, pozor, hlášení místního rozhlasu. Opět pro vás připravujeme možnost hromadné objednávky, zaměřeno na oděvní materiál pro děti, muže, ženy, ale víc zatím prozrazovat nebudu. Co bych ale po vás potřebovala? Jaké motivy byste upřednostnily, přály si je, sháníte a nedaří se vám sehnat? Můžeme totiž cíleně zaměřit tisk motivů. A vaše požadavky by nám výběr usnadnily.


Mikšulka
Mikšulka

Napsat komentář

  1. MOTIVY UZAVŘENY, řadu vašich požadavků jsme splnily (ale nešlo samozřejmě vše). AKCE už se na vás pomalu připravuje a chystá, co nejdříve dáme vědět víc:-)))

  2. Konzultovala jsem doma s puberťáky. Syn propadl scooteringu (skáče na koloběžce a zároveň s ní točí), takže silueta skakajícího s koloběžkou. Dcera navrhuje ledňáčka, motýla a delfína.

  3. přidávám další info:

    materiál je velmi hebký na omak, vlákna jsou uzpůsobena k co nejrychlejšímu transportu potu od těla – ideální na trička, tílka, legíny, spodní prádlo.

  4. Já bych brala klučičí motivy, nejlépe tmavý (rozuměj černý) podklad … sport – fotbal – fotbal míče, počítačové motivy – klávesnice, herní konzole…

  5. Za mě bych chtěla nejaký zajímavý pánsý motiv, jen ještěnevím jaký. Možná nějakou abstrakci.

    1