Motýlková Jane

Motýlková Jane

Čtvrtá a také poslední:-)

Vše z materiálu z Báječného šití od Evy Pálkové. Koženku mívá v rámci hromadných objednávek, vnější látka s motýly už je vyprodaná, stejně tak i vnitřní z kolekce Mechy.

Opět spousta nedostatků, ale já už lepší nebudu:-)


Mikšulka
Mikšulka

Napsat komentář

  1. Jo, roušky-zítra budeme šít v práci. Kolegové chtějí pro sebe a rodiny. Jsem jim říkala, že sama na tom dělat nebudu, ale jestli přiloží ruku k dílu stříháním, žehlením,…. , že jo. A tak jsme se domluvili a pofrčíme sériovku. Pokud zbyde, porozdáváme potřebným u nás-prodavačkám apod. Zítra vyzkoušíme a uvidíme.-)))

  2. Za chilku mě doženeš s mýma 5 ks :))) Tak jsem včera hledala látky na roušky – že mě tu ve městě bombardujou lidi a aji poliklinika… a tuhle jsem našla – tuhle látku mám nasyslenou ještě taky. Tyrkysová byla hned fuč – té už nemám ani 1 cm :))

    Ale uznávám, že seš každým kouskem lepší a lepší!!! A kédr už téměř profi 

  3. Ali, rozjela bude silné slovo-jsem na všechny 4 měla nastříháno od konce prosince, neb jsem odvezla stroj do servisu. A teprve teď zpracovávám.-))))

    1
  4. Hanko, ta látka je úžasná, že jo? To byla moje oblíbená. Ty ses teda rozjela 🙂 Ale dobře ses rozjela, chválím tvoji píli i to, co z ní vychází