Můj tříleťák

Můj tříleťák

Letos jsem se rozhodla trochu pohnout se svými kostlivci. Špulkové aplikace (projekt od Evule) jsou jednou z nich. Původně jsem je chtěla použít na šicí kapsář. V roce 2020 jsem tuto koncepci změnila, v létě jsem je sešila do oken (návod Evape). Přidala jsem prvky ještě jiného projektu odjinud + svoji invenci a ve výsledku to bude má deka s šicími motivy:-))) Ještě není prošitá, pro jistotu jsem ji fotila předtím, než ji možná trochu "zmrším". Pak už se třeba chlubit nebudu:-)))

Včera jsem ještě zpracovávala svetrovinu z Kössa. Na svetr moc není, tak jsem z ní ušila dvě trika střihu netopýr. A ze zbytků čepici (jak říká sousedka styl šmoula). Dva cancoury by mohly neteřím sloužit jako stuhy do vlasů, popřípadě šály pro panenky.-)))


Mikšulka
Mikšulka

Napsat komentář

 1. Milu, klidně dovezu do MT, ale na výstavu to není:-) Z dálky vypadá lépe. Nejsou tak vidět ty mé šílené nepřesnosti.-)

  1
 2. … Hani, deka je výstavní a až to bude možné, určitě ji někde vystav – třeba na mezinárodce v Praze nebo ve Fulneku – tam moc ráda jezdím 

 3. Zuzi-oděvy-nejdřív nic moc, teď už si děti v rodině o oděvy říkají a rády je dostávají a všechny svátky, narozky atd. Také bych nikdy neřekla, že se tak rozjedu, jen se zeptej Evikmt:-))))  Jsem byla její zákaznice přes oděvy:-)

  Deka- ano, chtělo to čas, nápad dozrál, postupně se líhlo, co dál. Ale byl to dlouhý proces.-)))) Není to výstavní kousek, je tam řada PW nepřesností a nedostatků, začala jsem amatérsky prošívat. Ale ležet pod tím budu ráda:-)))) Zároveň jsem se na drobnějších částech snažila trochu upotřebit všechny ty mé uložené odstřižky látek, které se mi nechtělo vyhodit.-)

 4. Deka – zaujímavá  kombinácia Hanko, že ťa to aj tak napadlo . Výsledok vyzerá zaujímavo taký tvoj originál – a preto nás to šitie baví že mame doma originálne výrobky. Perfektné.

  Na odevy ja sa nechytám . Bojím sa toho že by to bolo nenositeľné . Obdivujem …

 5. Hanko, je vidět, že někdy je dobré počkat. Nahromadily se ti různé aplikace a ty jsi je skvěle poskládala. Já mám několik špulek taky schovaných, ale u mě zůstanpu schované napořád

 6. Milu, svetrovina na trika pro buclatější lidi je super, umí toho hodně zakrýt:-))))

  Ohryzky jsou půlené čtverce a obdélníky. Tak to bylo i rychlejší než šití přes papír.

 7. … wow, to je paráda  nevím co obdivovat dřív – špulky, kytky v květináči nebo parádní ohryzky, tedy pokud se nepletu a jsou to ohryzky šití na papír – moc se mi líbí . No a trika ze svetroviny jsou parádní, zrovna mám pod strojem třetí triko (pro já) ze stejné látky 🙂

 8. No vidíííš, jak to to jde!!!  oděvy levou zadní a z těch kousků, co jsem viděla v létě, se vyklubala úžasná deka!!!