opasek s piráty

opasek s piráty

Tak jsem zkusila taky jeden opasek a ano, u převracení jsem došla do stádia: To nedám, to snad není možné, jak to tak Eva furt dělá?, atd. 🙂

Ale, u uzlíku jsem se nechala inspirovat paní JanaA, která tady v jednom komentáři napsala, že si na uzlík přivázala nit a za tu pak jednoduše uzlík vytáhla. No rada nad zlato!!


Talena
Talena

Napsat komentář

 1. Talena – haha, a nejraději, kdyby byl tak cca 1,5 cm široký, že jo? Šprýmařko 🙂 To by tě ani netěšilo, že si opasek neušiješ sama 🙂

 2. Evi, vyzkoušej… 😉 by mě to taky zajímalo – se přiznám, že já odvahu zatím neměla. Navíc to po mě ani nikdo nechtěl, tak jsem ji ani nemusela sbírat :))

 3. Aha, tak Ajo jeden ušij pro mě! Já bych jeden určitě navíc užila. Doma mám jen jeden bílý, jeden černý, jo! a ještě jeden zlatý, takže barvičky veselé žádné 🙂

   

  Evi, uvažuju, že bych zkusila ušít užší opasek. Jde to nebo se to už neotočí? Spony na opasek se prodávají i užší, ale jestli to jde pak ušít – to by mě zajímalo.

  1
 4. Jsi skvělá že jsi ten opasek zkusila a hlavně, že se povedl. Já jsem si sice pořídila komponenty, ale ještě jsem to nevyzkoušela 🙂 … no nikdo opasek nechce, nechápu 🙂

  1
 5. Evíííí… já v tom stádiu byla kdysi taky :)) to nedáááám… to prostě otočit nejde a asi spíš vytrhnu uzlík ze švu, než otočím opasek  dneska se tomu směju :))

  A ten provázek taky občas takto navážu – ale u mě to není tím, že bych to nepotřebovala, ale že to mám vše už tak zautomatizovaný, že ho tam zapomenu dát :))

  Opasek je skvělej  a jsem moc ráda, že se líbí i ostatním a vám to tak jde, že můžete "machrovat", jak jste profi 😉

  1
 6. A tady vyfocená vychytávka s uzlíkem – dala jsem si 3 provázky a jeden z nich dvakrát tak dlouhý. Svázala jsem je spolu (ten dlouhý byl vázaný v polovině) a pak při převracení mi trčel z druhé strany. Pak už jen vytáhnout uzlík a bylo to! 

  Tak holky, Evi za super návod a povzbuzování (i na návodu PDF za trpělivost při převracení) a paní JaněA za vychytávku při vytahování uzlíku – MOC DĚKUJI.

  Všici pásek chválí a připadá jim pevný a překvapuje je, jak vypadá profesionálně (oni ty pidi chybičky prostě nevidí).

 7. Ještě jedna fotečka – syn (má 7 let) byl teda spokojen. Teď už jen ušít samozřejmě i pro dceru a manžela.

  1