Pejsková Jane

Pejsková Jane

Přiznám se, tentokrát se mi na zadné straně moc nepovedl kedr, takže taštičku budu věnovat holčičkám od sestřenky na Vánoce, tašky ode mě milují a mě to těší.

Jinak koženka a nádherný stříbrný zip pocházejí od Evky z Báječného šití. Koženka koupena v hromadné objednávce, zip osobně na šicím srazu ve Skotnici.


Mikšulka
Mikšulka

Napsat komentář

 1. Jo, Evi, ta šedá pánská taška je stále top, chválená všude a všemi:-))) To bude tím, že jsi mi druhou stranu přišívala ty:-)

 2. Evi, kdybys viděla naživo, bys těch chyb viděla:-) Hlavně tentokrát jsem to nějak pustila na druhé straně kedru, aleno tak příště budu dávat více pozor:-))))

  Ali, naše rodina je psí i kočičí, takže mám i oboje látky:-)

 3. áááá… já na to zírám všude a asi ještě nepochválila… 

  Tak věz, děvče…že jsme prozkoumala, prohlídla do detailu – a mám z tebe radost!!!  lepšíš se, lepšíš a už žádný: To je dobrýýýý 

  Tě vidím živě u mýho stroje a té velké pánské šedé 

  Ty víš, že se známe dost dobře a "rejpnutí" myslím vždycky v legraci – je  pro nováčky vysvětlení, že nejsem pruda, ale když už máme spolu za sebou všechno, co máme…  

   

 4. To ano:-) Nakonec ale asi poputuje k jiným holčičkám, pač mi švagrová psala, že když to není s kočičkami, nebude to pro ni to pravé. Ale to neva, máme v rodině i pejskařky.-)

   

 5. No ta je nádherná,to bude holcicka moc ráda. Dětem se šíje moc hezky,mají vždy krásně upřímnou radost.