Pepička dokončená

Pepička dokončená

Pepička je už celý týždeň v prevádzke, veselo ju nosím do práce a všade kam idem....... je to praktická taška, zmestí sa do nej toho habadej.....a veľkosť je musím povedať tak akurát....to som sa bála, že bude moc veľká, ale do práce na každý deň je veľkostou akurát.....


JanaA
JanaA

Napsat komentář

 1. Jani, no to je super, že děláš takovou parádu s úžasnou kabelkou. Kam se hrabe nějaký desigual 🙂

  1
 2. Aja tiež som začala odkladat noviny.???? Ale musím sama seba pochváliť. Dnes sme boli so synovcom v kine a predtým sme sa pomotali po obchodoch a boli na káve, keď mi zrazu pani od vedľajšieho stola hovorí, že kedy som kupovala tu kabelku v desiguali, pretože ona tam takú este nevidela a chodí tam často. Aj bola tak moderné nahodená. A ja som najskôr pozerala ako puk, nejak som nevedela čo sa má pyta ……takže Evi chválim strih a seba za usitie……????

  2
 3. Jani, chválím ještě jednou. Je opravdu skvělá. Taky se mi líbí velikost, na běžné nošení paráda. Já malé kabelky moc nemusím, jen společensky 🙂 A papír mě tedy dostal … (už ho teda nebudu vyhazovat ).

 4. Ta je parádní. Moc se povedla. A díky za info – potřebuji kabelku do práce a přemýšlím na kterou si musím někdy ukrást čas. Tak přibyl další adept do seznamu.

 5. Jani, fotku asi sežral šotek všechnožrout, ale pochválit ti ji stejně můžu – viděla jsem ji na Pepittě a je perfektní!
  edit – aaa – fotky jsou zpátky! To je dobře, Pepička si to zaslouží.