Plážovka

Plážovka

Novou majitelkou se stane má neteř, která právě dokončuje první rok povinné školní docházky:-) A aby toho poprvé nebylo málo, poprvé pojede také k moři.

Látky od Evky z Báječného šití, kolekce Mermaid Wishes, k vodě jako stvořená:-)))

Ještě k ní dodělám mini messenger:-)


Mikšulka
Mikšulka

Napsat komentář

 1. Hani, musím uznat, že vypadá doooost dobře  super jsi ji vytunila – bezkonkurenčně mořská 

  Tak ještě tu do setu k ní 😛  😉

 2. Já jsem se konečně zase po dlouhé pauze trochu rozjela. I když jsem si myslela, že když je zase tak deštivo, ušiju víc, ale bohužel okolnosti mi to tu opět trochu zkomplikovaly, takže zase lehce zpomalím a šití rozjedu na srazu:-)

   

 3. Hani, zírám! Luxusní plážovka! Já nemám ráda dřevěná ucha, tak jsi mě potěšila obměnou. Ucha máš pěkně sladěná. Asi bych volila taky popruh nebo látku. O šití jen sním….

 4. No já právě pro neteř dřevěná ucha nechtěla, takhle si to dá přes rameno a půjde. A rovna tahle modrá na popruhu tak dokonale sedla, že jsem ji ani nepotahovala látkou.

  A rychlík jsem byla pouze výjimečne, měly jsme v sobotu s holkami šicí sraz, tak jsem se hecla, ve čtvrtek a pátek chystala materiál a na srazu opravdu jen ušila:-)

 5. Jsi rychlík … krásná je Já se teprve chystám šít zvětšenou zvětšenou verzi 🙂  Pro sousedku na hooodně nepotřebných věcí, co si bude brát na pláž 🙂