Přebytky – Ronofix 35 Kč / bm

Přebytky - Ronofix 35 Kč / bm

https://www.polytex.eu/produkty/ronofix-bily-10018-gm2-3/

Předloni v létě jsem v Polytexu koupila velké zásoby. Nastaly ale v mém životě změny a času na šití mám teď minimum, zato skříně nacpané na maximum. Ráda se podělím.

Vše je 2. jakost. Je třeba počítat s vadami, někdy je tam sklad, po okraji nenanesené lepidlo, nerovný okraj, užší šířka a tak, odpovídá tomu nižší cena.

Většinu mám na rolích po cca 5-10 metrech, nebudu to tedy vytahovat, rozmotávat a měřit hned a všechno. Budete-li mít zájem, přeměřím.

Pište raději na mail I.Matuskova"zavináč"seznam.cz, ať to tu Evce nezahlcujeme. Kdo dřív přijde (a kdo bude chtít větší množství v jednom balíku), ten dřív mele. Dnes večer odjíždím, reagovat budu od středy.

Odeslání poštou, Zásilkovnou nebo osobní předání v Brně.


Ira
Ira

Napsat komentář

  1. Iro, ráda bych si vzala 5 m . Vučka studuje v Brně, tak by to mohla převzít osobně. Podívám se ještě na další a vše ještě upřesním. Děkuji

  2. Marci, je to na rolích různě a stejně to musím přemotat do balíku, tak je množství na tobě. Ať se ti vyplatí poštovné . Jsi hodná, že myslíš na to, abych to měla jednodušší.

    Písni mi na mail adresu prosím.

  3. Iro, prosím Tě, vzala bych si 3 metry, ale pokud máš v 5-metrových rolích, vezmu 5 metrů, ať je to pro Tebe jednodušší. Děkuji moc

  4. Klidně pište do komentů – aspoň bude mít Ira vše pohromadě a hlavně my uvidíme, zda na nás ještě něco zbývá ​​​​​​​