Předáno

Předáno

Přicházím opět s krátkým hlášením ohledně naší letošní charitativní akce.

Včera po poledni jsme vše naložili do auta a vyrazili směr Kyjovice. Vzhledem k aktuální covidové situaci bylo předání krátké, přesto jsme měli možnost alespoň nahlédnout do nádherných prostor domova.

Pečovatelky nakoukly do krabic a pytlů a se slovy "zlaté české ručičky", "jéé, to je krásné" vytáhly a položily na stůl pár věcí pro první fotku, kterou pak chtějí zveřejnit na svých stránkách. Plánují, že vše zabalí do vánočního papíru, což jim teda vůbec nezávidím, a dárečky předají klientům u stromečku. Mám slíbené fotky, tak pak určitě zase zveřejním.

Zatím mám všechny moc pozdravovat, vzkázat, že moc děkují a popřát Vám krásné vánoční svátky a v novém roce hlavně pevné zdraví, což tímto činím.


kony
kony

Napsat komentář

  1. Jani, SUPER!!!   a taky se těším na fotky, škoda, že to nejde vidět přímým přenosem, aby to vše dolehlo až k nám všem tady 

  2. Já se na fotky taky moc těším. Při předávání bych se chtěla stát malou neviditelnou muškou a zažít to obdarovávání v přímem přenosu. Musí to být super,  moc krásné a emotivní. Organizátorkám děkuji za přípravu, organizaci a obětavou práci na této akci.

  3. děkuji za fotky, pevně doufám, že naše dárečky přinesou hodně radosti starouškům i personálu a vám děvčata organizátorky moc děkuji za organizaci této akce, za čas a srdíčko, které jste tomu věnovaly

    1
  4. Ty jo, toho teda bylo:-) To balení jim teda nezávidím. Já balila dárky teď několik hodin a už mám hotovo, ale je to v podstatě jen pro pár lidí, ne pro celý zámek.

    Jani, jste skvělí!!!! Perfektně jste vše zorganizovali, sesbírali, předali, těším se na další fota:-)

    1