pro pana starostu

pro pana starostu

Nová pánská dvoukomorová pro nového pana starostu na přání a k narozkám...

Byla jsem předat přímo na radnici - náš Tomáš vyhrál volby a je z něj od pondělí ofíko starosta. No a to jsem si nemohla nechat ujít - dostat se do jeho pracovny - úžasné historické renesanční památky.

Hned jsem taky domluvila pokračující spolupráci Eviklub + radnice. A starostovi ještě ušiju něco do setu - chtěl peněženku nebo tak něco a předám příští týden na rodinné oslavě jeho 40.

jooo a pamatujete na fotky Matyáška v únoru s batůžkem - tak to je jeho syn 🙂


Evikmt
Evikmt

Napsat komentář

 1. Evi to ses vytáhla, taková parádní taškapan starosta to určitě ocení a k narozkám mu ušij třeba antistresovou kostku, bude ji potřebovat , i když v takovém prostředí by se mu mělo vládnout dobře i bez kostky

  2
 2. Prostory jsou krásný a taky teď nemůžu, jedeme poznat rodiče druhé snachy, teda budoucí, šlo by to dát na červenec? Nebo na oba termíny,některé holky třeba zas nebudou moct v létě. Taška je překrásná, ale Evi,to ty už dávno víš. A já mám typ,co pro našeho, je můj přímý nadřízený,tak by ji mohl dostat k Vánocům ????

 3. Souprava luxusní. Krásný dárek. Bezkonkurenční. Prostory úžasné. Taky bych je ráda viděla, ale v  prosinci mi to do MT nevýjde. Nelze tu prohlídku přeložit na sraz v červenci. Pan starosta se zatím zabydlí a rozkouká v nové pracovně. Musí to být báječný pocit, úřadovat v takových prostorech. 

 4. Evi,to je bombózní ,ty fotky! Všechny! Pan starosta má skvělou tašku, na tu nikdo nemá!

  Já jsem teď taky jednu pánskou došila, ale když vidím tuhle, jdou na mě chmury.

  Moc krásná!

  1
 5. No hlavně mu nešij kosmetickou taštičku 🙂 … a co pouzdro na karty nebo vizitky?

  1
 6. Nojo příští týden máme rodinnou oslavu jeho 40 a teda nevím, co mu dám, když dárek už dostal :)) že já jsem se přiznávala, že mám ještě cca 0,5m té látky… :))) akorát mě teda nic nenapadá – diář nevím, jestli má a jakej – chtěl peněženku – ale třeba s rámečkovou by mě asi zakousnul :)))

  1
 7. To jsou krásné prostory, úžasné. A z dárku musí mít pan starosta velkou radost. Doufám, že si to zaslouží 🙂 Souprava je super … bude frajer 🙂

  1
 8. To máte mladého pana starostu – a v úžasné pracovně! Jak se mi stránka načetla odspodu a rolováním se vracím směrem nahoru, nejdřív jsem se domnívala že pan starosta obdržel od tebe ty sněhuláky. Byl by cool 🙂

  3
 9. nooo… tak mě napadlo… že bych mohla Toma zkusit ukecat – mohl by nám v prosinci na srazu ukázat všechno na živo 😉

  4