PV 23.9.2023

PV 23.9.2023

Dík moc všem, kdo jste si udělali čas, dorazili a zastavili se za námi - všechny jsem ráda viděla

Měli jsme pořád plno a nezastavili jsme se ani chvilku - dokonce se do prodeje sám zapojil i náš řidič - jsem prostě toho tátu musela vyfotit, abych měla důkaz

A já si teď dám asi pár dní pauzu s mluvením - po tom nepřetržitým 6 hodinovým "hulákání" v tom hluku, jsem přišla o hlas už tam, ale ještě pořád skřehotala - dnes už držím nedobrovolného bobříka mlčení - nevydám ani hlásku

 

 


Evikmt
Evikmt

Napsat komentář

 1. Jani, mám ještě jednu fotku – koukej 

  Hani, tady u nás bylo teplo a bez deště, cestou nám spadly asi 3 kapky na auto a v PV pak 2 kapky a pak už vím, že nám bylo všem děěěsný vedro a byli jsme rádi, že máme tak blízko k oknům a ta luftovala.

  Ivanko, je to škoda, ale asi to byl osud a s tím se nedá nic dělat… Nám osud ve středu nadělil v rodině smutnou tragédii a taky jsem netušila jestli pojedeme. Ale naštěstí nám to vyšlo a jsem ráda, že jsem já, teta i táta přišli na chvilku na jiné myšlenky.

  Každopádně, pokud to vyjde a osud dovolí – příští rok zase s Prostějovem počítáme a budeme se na vás všechny těšit 

 2. Ahoj všem, taky jsem na vás všechny myslela. Nám bohužel onemocněla řidička a majitelka auta a tak se nikam nejelo. Škoda, moc jsem se těšila.

  1
 3. Jééé, a já na vás včera intenzivně myslela a říkala si, jak při tom hnusném počasí by bylo v Prostějově fajn.

  1
 4. Ahoj Evi, super akce, náramně jsem si ji užila. Tatínek byl boží, když se mě po pěti minutové konverzaci zeptal, kdo jsem🤣. Ta atmosféra se nedá popsat, ta se musí zažít👍.

  1