Radost v době covidové – hlášení

Radost v době covidové - hlášení

Den "D" se už pomalu blíží a tak jsme včera s dcerou vše vytahaly z krabic, roztřídily, spočítaly a nakonec zabalily. Jak to u nás v průběhu akce vypadalo můžete posoudit na fotkách. A kolik se čeho ušilo přináší naše drobná statistika:-)

Obaly na brýle/mobil 31 ks
Klíčenky 14 ks
Podkafíčka 86 ks
Ubrousky (větší podkafíčka) 43 ks
Obaly na knihy 9 ks
Nákupní tašky 12 ks
Kapsáře/tašky na invalidní vozík/chodítko 27 ks
Velké tašky/kabelky 2 ks
Pletené ponožky 5 párů
Dekorační košíky 2 ks
Polštářky plněné pohankou 14 ks
Polštáře 28 ks
Povlaky na polštáře 6 ks
Taštičky/pouzdra/mincovky 124 ks
Kapesníkovníky 35 ks
Didaktické pomůcky 13 ks
Drobnosti pro radost 128 ks z toho např. srdíček 47 ks
Obrázky od dětí ze ZŠ Moravská Třebová 54 ks
Přáníčka od dětí ze ZŠ Moravská Třebová + od nás z klubu 105 ks

kony
kony

Napsat komentář

 1. Jste úžasné. Ty pytle a krabice mi připomněly, jak jsme před lety jely s Alminkou na dětskou onko a nemohly jsme to nacpat do auta, myslím, že některé si to tu ještě pamatujete a účastnily jste se. A zavinovačky, co si pan primář odvážel na korbě gazíku – to pamatujete skoro všechny, že jo.

  Prostě švadlenky mají jehly, nitě a srdce.

  3
 2. … šmankote, to je dárečků a dát tomu všemu nějaký řád vzalo určitě spoustu času a taky prostoru …  jste holky šikovné kiss

  1
 3. Wow, sumarizace na jedničku. Anička a Janička jsou skvělá dvojka, holky šikovné:-) Ale určitě v pozadí bychom nalezli i ty jejich chlapy, kteří jim vytvořili zázemí.-) Velmi ráda vzpomínám z letního srazu na pana barmana, doručovatele, to vše v jedné osobě Janina manžela.-)

 4. Jsem hrdá a pyšná na všechny, kdo se zapojili ♥ i na všechny, co by rádi a z nějakého důvodu nemohli. Když jsem doma vybalovala balíčky – pokaždé jsem si představovala babičky a dědečky, jak dárečky rozbalují pod stromečkem, a že tolik lidiček a dětiček na ně myslí – a měla vždy slzy na krajíčku. Jsem moc ráda, že děláme radost v době a hlavně tam, kde ji teď asi moc není. Tak kéž naše dárečky vykouzlí úsměv a zahřejí na srdci ♥

  p.s. pokud nebudou padat trakaři – ještě by měly být po Vánocích další fotky 😉