Šatičky

Šatičky

Šla jsem šít šatičky podle návodu v klubu  Když jsem ale rozložila látku, usoudila jsem, že se k jahodovému úpletu hodí spíš jednodušší střih. Tak jsem ušila volné šatičky a k tomu volné kraťasy. Vím  žádná hitparáda. Model z klubu si nechám na šatičky s háčkovaným sedýlkem ????


Jarmila
Jarmila

Napsat komentář

  1. no mazec …. už se těším, až ta naše mrňavka povyroste…ale obávám se, že naše trubka (tím myslím mámu mrňavky) to stejně neocení….tepláčky, co jsem šila, jí dala jen jednou, recy šatičky ani jednou a přitom její kamarádka jí je pomalu vyrvala z ruky….a slintáčky, který mají střih, aby se jí nekrčily pod bradičkou, jinak jsou do špičky jako moderní šátečky, jí dává jen vyjímečně….takže já se asi moc s haříkama nevyvztekám ….

  2. Teeeda, babi, ty se ti teda povedly. Laura bude úúúplne "in". Prostě modely jaké frčí mezi modelkami. Máš to kráááásný.

  3. Jarčo, šatičky parádní  a na kalhoty mě neukecáte, su konzerva  vím, že je to děsně módní a na plínky asi i dobrý, ale prostě pro mě, profíka, má tělo "výšku, šířku, hloubku" a je 3D a ne placatý 2D 

    Mě ani nová paní starostová neukecala na takový gaťata ušít – a to je to nejbižší rodina 

    Jarčo, v pohodě – gaťata ušitý moc hezky  to je prostě jen "můj boj" :))