Šití pro dobrou věc-rekapitulace:-)

Šití pro dobrou věc-rekapitulace:-)

Některé možná na fotkách poznáváte svou práci. I z této skupinky mi holky posílaly výrobky, které jsme od konce září prodávali na 3 jarmarcích, proto přidávám závěrečné hlášení i zde. Díky výnosu z prodeje ve výsledku přispěly všechny švadlenky, pletařky, háčkařky, šperkařky celkovou čáskou 22 762,- Kč na aktivity SONS Nový Jičín (Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých). Už nyní uvažují nad tím, že pro své klienty zakoupí novou zvětšovací lupu. A třeba zbyde i na něco jiného:-) Moc vám všem, které jste svými krásnými pracemi přispěly, děkuji:-)

Na fotkách je můj bratranec Martin, který SONS Nový Jičín vede, tu radost ve tváři asi vidíte. Vedle něj stojí náš malý velký pomocník, můj synovec:-)


Mikšulka
Mikšulka

Napsat komentář

  1. Holky, že jste do toho teď třeba nešly s námi, vůůůůbec nevadí. Já jsem na to zcela záměrně po prvním zveřejnění už neupozorňovala, protože Evka rozjížděla svůj projekt se staroušky. A mít zde rozjeté projekty dva, to by pro některé mohlo být matoucí, někdo by se zase třeba rozmýšlel, do kterého z nich přispěje. Takže jsem se s projektem přesunula na Facebook, abych zde nespamovala.

    A oba projekty dopadly skvěle, vše bylo přesně tak, jak mělo.

    A kdyby ještě někdo chtěl malinko přispět, může mi napsat vnitřní poštou, už nám došly obaly na brýle a mobily:-)))

  2. Toto jsou úžasné akce. sama pokud vidím, že se prodává a výtěžek jde přímo na SONS nebo cokoli jiného podobného, tak si koupím a přispěju. Ale taky jsem tuto akci přehlédla a mohla jsem taky něcím přispět. Také jsem to zazdila, musí se nám to víc připomínat, příště se určitě přidám 🙂