Tepláčky a podsedáčky:-)

Tepláčky a podsedáčky:-)

Přece nebudu šít tepláky jen dětem, ne? No tak jsem si ušila dva kousky v délce po kolena. Šedé budou na kolo, fialové na doma, moc mi zvolený pasový díl nesedí, vypadám v něm víc objemněji, než jsem:-))))

Ale čím se chci pochlubit nejvíc-v týdnu jsem za menší spolupráce mé mamky vytáhla starou veritasku a venku na zahradě jsme šily a plnily podsedáky. Materiál jsem si před nějakým tím ročkem dovezla od Evky z Moravské Třebové, cena byla za hubičku (10,-Kč/m)!!!! Asi nějaká batohovina, či co. To by upřesnila Evka. Chvíli sice jen odpočíval v polici, ale čas dozrál a dílo dokonáno. Jen ten drcený molitan je ještě na zahradě jako připomínka našeho snažení:-)))


Mikšulka
Mikšulka

Napsat komentář

 1. Ano, deset:-)))) Já chtěla šít osm, ale muž říkal, že když se sleze celá rodina, tak ať mají na co položit své sedinky. A až na nich nebudou chtít sedět, mají děti o zábavu postaráno. Já už si s nimi taky hrála-na princeznu na hrášku. Dala jsem jich několik na sebe, sedla, ať se vyfoukne vzduch, abych je mohla lépe uskladnit v pytli:-)

   

  2
 2. Schválně, napočítali jsem jich 10. Jak na polštářovou bitvu. Podsedáků a polštářků není nikdy dost. Paráda a kraťasy jsou taky fajn

 3. No jo, to já taky, ale v těch fialových si připadám jako těhotná.-) Víš, jak mívají těhu kalhoty ty speciální pásy:-) No a to se mi na jízdu venku fakt moc nelíbí.-)

 4. Teda Hanko, s tolika polštářky budou zadečky jako v bavlnce 🙂

  To, že vypadáš objemnější, než jsi :), to ti věřím … já totiž vypadám taky objemnější, jenže na rozdíl od tebe ve všem

 5. Ta batohovka je taková těžká, sousedka to překřtila na kočárkovinu, ale to to není. Správný název sice netuším, ale kolegyňka z práce, se kterou jsem se také o materiál podělila, z toho šila oooooobbbrrrr nákupní patchworkové tašky, když chodí do Kaufu nakupovat. Pamatuješ? Byla i černá barva, tak si to nakombinovala:-))) A má to ech krásné, ale fotky nemám.

 6. Super  kraťasy vem s sebou – asi vím, kde by se ten pas dal vylepšit – tak ti to vysvětlím, ukážu a můžeš to natáčet, abychom pak mohly zařadit do klubu a naučily se upravit i další holky 

  Materiál vidím na nějakou Astonku – taková ech lehká batohovka nebo spíš pevnější šusťák??? je to něco takovýho???? Jak říkáme tady v MT: "hedvácká hadra"  škoda, že ty levný balíky na kila už dlouho nejsou – ptala jsem se na ně včera.

  1