TOP JE HOTOVY

TOP JE HOTOVY

Noremi sa ma pýtala včera, koľko som ušila za minulý rok. Musím smutne povedať, že strašne málo, možno tak 4, max.5.......... a jeden mi trčí v skrini nedorobený............ keď urobím veľkú deku, tak sa mi dlho chce robiť len také serepetičky....... toto je top quiltu pre kamarátku k okrúhlym narodeninám......tu to môžem ukázať, lebo kamoška je na ručné práce úplne že neschopná......... myslím, že Anička Wilde použila prirovnanie, že drží v ruke ihlu jak prasa harpúnu.......šila som z Toscany od Evky a z Batík zo Zebrapatchwork. Quilt je zase veľký cca 220x245 cm


JanaA
JanaA

Napsat komentář

 1. Jani, to je nářez! Nádherný top – a moc hezký výběr barev, je to takové svěží a přitom nekřiklavé. Bude to překrásná deka.

 2. Paráda! Jednoduché bločky sešité v luxus. Taky bych si tě měla zařadit mezi pracovité vzory. 🙂

 3. Jednoduchý bloček? Ale ohromně efektní celek. A ta velikost. Ušít "jen" 4 deky za rok, tak nosím nos až do nebes.

 4. Nádhera. Škoda, že nemám takovou kamarádku jako je Jana. Taky mám spíše ty s přirovnáním. A z těch asi nic nevydoluji. Deka bude luxusní.

   

 5. Krása Jani, jednoduchý bloček ano, ale než se poskládá do takového topu, je to makačka. A hlavně to řezání. Mám moc ráda jednoduché vzory. Deka bude senzační. 🙂

  2
 6. Dievčatá, to je tak jednoduchý bloček, že to dáte každá jedna…….a ´dakujem za toľkú chválu, ani si ju nezaslúžim……..

 7. ještěže sedím…..a zuby mám dobře přilepené….je to úchvatná práce….chjo, tohle můj mozek odmítá chápat a ruce dělají, že patří k jinému tělu ….ale dobrý návod jak se k takové kráse dostat – vymáčknu ji z nějaké kamarádky, k čemu jinak ty holky vlastně jsou .. 

  1
 8. Janí, moc Tě zdravím! Deka udělá kamarádce velkou radost, to je jasná věc. Říkáš, že během roku ušiješ tak 5 dek , tak to třeba já už 1/2 roku šiji v hlavě dvě dětské deky a zatím nejsem u konce. Musím si Tě vzít za příklad!!!!

  1
 9. Jani, tohle mi hlava nebere… smekám až k zemi 🙂 a kamarádce v tom nejlepším slova smyslu závidím  

  2
 10. Jani, obdivuju tě a úplně ti rozumím 🙂 Po takové práci bych také dělala samé malé věci 🙂 Paráda, fakt

  1