Trička pro mé chlapy

Trička pro mé chlapy

Ano, je to tu zas:-) Jdu prudit s triky:-)

A proč jich mám najednou tolik? Noooo, potřebovala jsem dárky na jedny narozeniny (synovec), přidala jsem šití na Vánoce (manžel, tchán)... a nakonec ... potřebovala jsem uvolnit místo ve skříni na tu obr objednávku bambusových úpletů, kterou máme rozjetou:-)


Mikšulka
Mikšulka

Napsat komentář

 1. Haha, to jsem ještě neměla over:-) A zkoušela jsem ještě předtím ušít jedno triko podle jistého návodu jedné autorky (nebudu jmenovat) a nesedělo:-) To mě na hodně dlouhou dobu odradilo. Pak respekt k overu, který jsi mi musela nastavit, pač sama jsem to nezvládla. A poté jsem sebrala teprve odvahu na první kousky.-) Cesta dlouhá, ale našla jsem se v tom:-)

  1
 2. Tak tohle ani nekomentuju  …si vždycky vzpomenu na tvou nechuť k oděvům a jak jsem ti trika šila já   teď už mě neukecáš, děvče!! 

  Jasný, že je máš super!!

 3. Nádherná trička. Hani, prosím, ta jednobarevná látka na tričku s "kolečky" je béžový bambus, nebo úplmě něco jiného? Díky. 🙂

 4. Joooo, a poprvé se mi podařilo průkrčník našít švem dopředu, ne dozadu:-) Všimla jsem si až při focení, takže už to tak nechám, zas tam moc to vidět není:)))

 5. Tak ještě přidávám jeden kousek, samozřejmě i s ponožkami, jak jinak:-) A látka už je (až na pár cancourků) opravdu zcela spotřebovaná:-)

 6. Oli, ty kecko, tohle bys zvládla levou zadní:-) Stačí mrknout na videa k šití triček,  mít střih a už to jde:-)

 7. Dáši, šiju v jídelně, zítra zde budeme malovat, tak jsem potřebovala upotřebit nějaký materiál, ať ho nemusím rvát zpátky do přeplněné skříně:-)

 8. Hani,ty jedeš velkovýrobu 😃 máš je krásné! Jooo až se zima zeptá… vánoce tě nezaskočí

  1
 9. Mirko-tříkroký cik-cak.

  Ivi-ano, máme hromadnou objednávku na bambusový úplet za super ceny, však koukni a zapiš se.-)

  1
 10. Trička parádní, už jsi profi šička na trička ​​​​​​. Něco mi uniklo s objednávklu na bambusový úplet? 

 11. Trika máš parádní, u krku normální entl, nebo ten trojkrokový? máš to krásně ukončeno 🙂

   

 12. Noooo, na Vánoce jsou jen chlapská trika. Před chvílí jsem dávala synovci dárek, měl v něm tepláky, čepici, tohle triko-vše Avengers, radost veliká! A ještě to jedno triko s koly. Takže na Vánoce musím dětská ještě našít:-)

  1