Triko podivného střihu

Triko podivného střihu

Kolegyně na sobě měla triko, myslela jsem, že netopýří. Tak jsem si ho půjčila, že ho obšlehnu. Když jsem ho doma rozložila, málem mi vypadly oči z důlků. Střih je čtverec, v jednom zkoseném rohu je výstřih, dole na boku je spodní lem, rukávy jsou jen dlouhé rovné náplety.
Tak jsem vzala sekáčovou sukni, že škoda materiálu, ale zkusit jsem to chtěla. Ejhle, za hodinu a půl hotovo i s bádáním co napřed a co potom a oblečené je pohodlné a schovávající kdejaký faldík.
Paní učitelka ať radši nekouká, žádné oděvní šití a střih to není. Spíš trochu prasečina. Ale originál stál přes šest stovek, tomu jsem se divila ze všeho nejvíc.


Ira
Ira

Napsat komentář

 1. Ten střih je tak zhůvěřilý, že bych nevěřila že bude po oblečení tak slušivé. Vypadá skvěle!

 2. Holky, nákres je ve fotogalerii.

  A mimochodem, i velikost S (kterou fakt nemám), má pocit, že má faldy. Jsme holt ženské, takže k vlastním tělům kritické za všech okolností. 

 3. no tak to je bomba…. obečené vypadá úúžasně, i látka je krásná, rozložené je to teda hlavolam..ale to je asi i tím, že je tmavé, tak na to koukám jak jantar… no, potřebuji do sekáče pro rifle, že bych se poohlédla taky po nějaké sukni…ovšem pro mamuta 

 4. Iro, tak teď jsi mě rozesmála. Schová každý faldík, jo? Jak to, prosím tě, můžeš vědět právě Ty, která se svojí velikostí S, jich teda určitě má!  A modelka, která si tričko oblékla, také nevypadá, že ví, co jsou to kila navíc.   Příště musíš sehnat zkrátka nějakou jinou modelku! 

  1
 5. Dodám nákres i s nějakým stručným postupem, slibuji. Jen už ne dnes, teprve jsem přišla domů, ještě trochu pofackuju domácnost, však to znáte.

 6. Je to zajímavé a vypadá to fajn. Iro, jestli dáš nějaký nákres s popisem, budeme ti blahořečit 🙂 Velké faldy potřebují velký čtverec 🙂 A šly by ty rukávy i bez těch nápletů? … jakože letní

 7. Holky, uz jsem jen na mobilu,ale jestli chcete, hodim sem zitra nejaky nakres. 

  Velikost je urcite uni, max bude sirsi ten otvor dole. 

  1
 8. Take bych brala nejake miry ctverce, ale musela bych si je asi vynasobit alespon dvema 😉

 9. Jestli na to dobre koukam, tak jeden bocni sev je delsi nez druky. V tom kratsim je otvor na dolni okraj. Je ten model z upletu? Nebo je to sikmo strizene? Vypada to hodne zajimave 😉 ale krasne 😉

 10. No konstrukně oděvně je to pěkná "čuňárna"… ale oblečený nevypadá tak špatně 🙂 koukám na to furt dokola a nechápu, jak tohle mohl někdo vymyslet :))

  1