Trocha patchworku a hadérek

Trocha patchworku a hadérek

Už na srazu v Moravské Třebové jsem měla rozpracovaný PW projekt od Edyty Sitar. Věřím, že je nás tu více. Tento týden byla zveřejněna poslední část. Takže hlásím, že všechny dílky mám hotové. A až někdy bude čas, dojde ke kompletaci. Využila jsem zcela levnou kolekci látek od Evky z Báječného šití.

A protože se nám blíží řada narozenin, je třeba šít jiné projekty. Takže tady Spiderman pro mého mladšího synovce:-) Triko a boxerky.-)


Mikšulka
Mikšulka

Napsat komentář

 1. Ali, bločky sešij a na prošívání pošli nějaké profi quiltařce a budeš mít klid. Já to taky nemusím, quiltuju jednou za čas, takže taky žádná sláva. Ale svoji první deku jsem na prošití poslala a velká spokojenost.

  1
 2. Hanko, jsem taky zvědavá na výsledný projekt PW. Mě baví sešívat bločky, to je takové hezké hraní, ale prošívat pak deku, to se mi protáčely panenky Pořád mám nedotknutý balík nastříhaných bločků  Tetris deky od Evky a nevím nevím, jestli se do šití někdy pustím … hlavně, že ho mám

  A na konec mého "vykecávání" to, co jsem chtěla napsat – máš to všechno moc hezké, ale boxerky vedou

  1
 3. Tak to triko je haluz, úplně vidím to klučičí nadšení. A nápis RESPEKT nad poklopcem trenek (k jejichž šití jsem se ještě nedobrala) je dobrej fór.

  2
 4. Jo, trika mě baví. Nabídka látek a motivů jak tak velká, že někdy je těžké objednávání odolat:-)

  1
 5. No nějaké bločky jsme zahlédla na hromádce na stole  tak jsem zvědavá jak to zkompletuješ.

  A trika SUPER – fááákt mám radost a říkala jsem, že ti budu pořád připomínat, jak se posunula od "já nikdy" k "levou zadní"