Úpletová

Úpletová

Měla jsem tu zbyteček úpletu, tak že zkusím kabelušku .
Sice jsem podžehlila, ale stejně to děsně klouzalo pod patkou a hrnulo se.


Boruvi
Boruvi

Napsat komentář

 1. Teda, ty jsi odvážná – úplet bych se bála zkusit. Vypadá dobře a musí být na omak hrozně příjemná.

  1
 2. Ano, zkoušela i Hanka Mikšulka:-))) A bylo to v poho. Ještě určitě bude zkoušet, pač mám zbytky úpletů, které se hodí na kdejaé taštičky, kabelečky, jen najít čas k realizaci:-)))

  1
 3. Maru, to je právě to kouzlo… úplet je pružný – takže Ronofix ty krčánky na úpletu nedělá… ani na 100% bavlněným. Pokud je úplet PES – tak ani omylem jediný krčánek a zlom = mám vyzkoušeno a zkoušela to kdysi i Hanka miksulka 😉

  2
 4. Evi, ronofix jsm dávala do podšívky, na úplet jsem dala něco slabšího … nebylo to to pravé. Příště zkusím ronofix i na úplet, bude to i pevnější.
  Díky za radu 🙂
   

  Tady jsem se snažila, aby se mi trochu sešly kostky na klopě a na těle 🙂

  1
 5. Vladi, ty jsi snad už rekordmanka…  jééééje… jsem vám asi zapomněla říct, že úplet je na šití kabelek suprový, ale podžehlit Ronofixem a pak se s ním šije bezvadně jako s plátnem…

  No každopádně máš skvěle vychytanou i tuhle variantu a jestli budeš mít pak zbytek nebo se ti bude líbit nějaký krásná pletenina – tak vyzkoušej dát na vnější stranu Ronofix a nebudeš chtít šít kabelušky z ničeho jinýho :)))  mám vyzkoušeno několikrát na sobě :))

  1