víkendový kurz

víkendový kurz

Máme za sebou víkendový kurz- téma: Oděvy pro začátečníky 🙂

Holek bylo 5 + úča a makaly jsme už od pátku a i v neděli se sedělo za stroji. V tom úmorném vedru bylo na intru docela příjemně a jistila to zmrzka z Billy :))

Nakonec holky odjížděly s hotovými oblečky.

Bylo to super, další šicí víkend snad na podzim kolem školních podzimních prázdnin - jen ještě nemůžu slíbit na 100% - až co to moje tělo neposlouchací nemocný.

Budu se těšit, že to dopadne a uvidím se s dalšími z vás 🙂 všechny fotky TADY


Evikmt
Evikmt

Napsat komentář

 1. Holky, máte to parádní! Pro mě jsou nejlepší ty šaty… Evi, to je ten střih na nabírané raglánové tričko, které jsme tu měly někdy vloni?

  1
 2. Holky, vy jste to teda rozjely ve velkém 🙂

  Vidím nějaké známe tváře (bez tváře  ) Oblečky jste ušily úžasné a určitě jste načerpaly spoustu informací a šití oděvů už bude pro Vás brnkačka na první dobrou angry

  1
 3. Teda holky. Moc Vám to všem sluší. Jste moc šikovné. Škoda, že MT tak daleko a ještě k tomu jsem byla v té době na dovolené. Takové nějaké oděvní popíchnutí bych potřebovala. Stále nenacházím na oděvy odvahu. Dík za super fotky. 

  1
 4. Ještě mě teď napadlo, že když už vám to tak hezky jde, nezapomeňte na hromadnou objednávku bambusu:-)))) Je to mnohem příjemnější materiál než viskoza a lehčí než bavlněný úplet.

  1
 5. Holky, s moooooooooc vám to sluší!!!!

  Řadu těch látek mám, i zpracováno:-) A zase vidím další možnosti, co s nimi:-)

  1
 6. Užily jsme si to. 😊 Podle fotek to vypadá, že jsme jenom makaly, ale při šití jsme si stihly i trochu poklábosit… 😁 Je pravda, že díky tomu byla večerka v hodně pozdních hodinách. 😉

  3