Vloni a letos

Vloni a letos

Zdravím všechny v novém roce.-)

A protože jsem tady dlouho neprudila s oblečením, musím tento nedostatek napravit:-)))

Posledním šitím tohoto roku byly dvoje legíny z warmkeeperu a jeden komlet na cvičení ze sportovního úpletu. Oba materiály nakoupeny v našich hromadných objednávkách u Majdy z Mami látek. A protože sportovního úpletu mi ubývá a legíny a trika z něj jsou skvělá (+ originál tisky), nechtěly byste další hromadnou objednávku na něj? Napište do komentářů.

Prvním letošním šitím se stala taška na obědové misky do práce. Kočárkovinu jsem zakoupila u Evky Zálešákové (naše členka, najdete přes FB). Uvnitř je materiál s teflonovým zátěrem. Vynikající kombinace. Hlavně pokud na krabičky není 100% spoleh a mohlo by z nich něco malinko uniknout (vyzkoušeno).

To je na rozjezd vše.

 

P.S. Pokud máte jiný návrh na hromadnou objednávku (vždy za fajn ceny, jen se na materiál musí déle počkat), napište.-))

 

 


Mikšulka
Mikšulka

Napsat komentář

  1. Miluško,musíš vyfotit,ať můžeš zase ty hecovat další. A šiješ moc krásně,to já moc dobře vím .

  2. … na rozjezd je toho pěkná hromádka  paráda! A je fakt, že Tvoje šití mne vždycky nastartuje – mám téměř hotová dvě trička (chybí jen zahnutí na coverlocku), ušila jsem mamince dvoje tepláky (s odšitými puky), vánoční patchworkový běhoun mám ve fázi topu – chybí bordura, prošítí a  pak ještě olemování, noale a nic nemám nafoceno  

    2