Yvonne

Yvonne

Konečně je hotová. Byla to teda pořádná fuška ????

Jsem celkem spokojená s výsledkem, býť mi teda ustřelilo prošití koženky pod zipem. Ale asi největší chybu jsem odhalila teď, a už se s ní nedá nic dělat  - špatně provlečený popruh, takže drží jen v jedné poloze ????.

Každopádně jsem si na kabelce užila dost poprvé -- výztuže, koženka, zip. Objevila jsem, k čemu je kropící funkce na žehličce. Ohnula jsem jehlu. ????

Díky klubu jsem zkrátka získala odvahu se pustit do něčeho takového a mám zážitky k nezaplacení. Díky ????


zbytkovaz
zbytkovaz

Napsat komentář

  1. Je krásná, hezky zkombinované látky a pěkně vypracovaná. Určitě své uplatnění najde a nezůstane jen u prvního výtvoru. Ať se daří i dál:-)

  2. Moc vám všem děkuju 🙂 Nikdy by mě nenapadlo, že si ušiju kabelku, ale tahle je skvělá, tak jsem prostě neodolala. Dobře to dopadlo díky super návodu. 

    1
  3. Zdeni, jestli je to první šití s koženkou a třeba i první taková kabelka – teda pak smekám až k zemi a klaním se, co můžu 

    Bych vůůůbec neřekla, že to je "první" takové šití… – vážně je dokonalá a i mé profi oko úči, co odhalí sebemenší detaily – pššššt – jsem si zvětšila na mobilu, abych viděla všechno  a: NEVIDÍM!!!! Tzn, že od úči neeejvětší 1*!!!!! 

  4. Výsledek je skvělý a je fajn, že ses do toho pustila. Nejhorší je najít tu odvahu, pak už se to holt musí dokončit 🙂 Velká gratulace

    1