Yvonne – denim kapsy

Yvonne - denim kapsy

Už jsem měla čas ušít si kabelku 🙂 Látka mi doma leží už asi rok (koupila jsem ji od Evky z Báječného šití) a kdyby nebylo Ivy Maliny, která šila z něčeho podobného, tak si na ni nevzpomenu.

Šilo se mi dobře, ovšem jen do doby, než jsem se pochválila 🙂 Po sešití popruhu jsem zjistila, že uprostřed byly nějak zplstnatělé nitě (potvory jedny vadné 🙂 ), tak jsem ten kousek vypárala a znovu prošila opakovaným stehem. No a co myslíte? Uprostřed popruhu znovu kousek rozcuchaných nití 🙂

Pak mi nešla prošít podehnutá koženka pod kapsou. Měnila jsem patky, jehly (včetně těch na koženku) ... neprovazovalo. Řešení bylo snadné, řízla jsem to na 2 cm a prošila nezahnuté 🙂 Slova naší pančitelky mi zní v hlavě: "Koženka se netřepí" 🙂 Pokud bych šila další kousek, vyřeším to stejně - je to jednoduché a vypadá to normálně 🙂 (slovo "normálně" chápej jako "skvěle" 🙂 )

Úskalí by se ještě našla, ale už mlčím 🙂


Aja
Aja

Napsat komentář

 1. Ženy, moc děkuji

  A Hanko, já si to taky pamatuji 🙂 Minulý týden jsem ten tvůj příspěvek hledala, protože jsem chtěla kamarádce ukázat tu látku (a v obchodě už není), ale nenašla jsem to. Však jsem látku objednávala díky tobě 🙂 … zřejmě dobrý marketing 🙂 A dneska jsem tomu taaaak ráda 🙂

 2. Co ta Evka si vše nepamatuje:-) Ale má pravdu, šila jsem z ní a ještě mám tuhle barevnější verzi doma. A téhle tašce neuvěřitelně sluší. Moc se mi líbi kombinace s vnitřní červenou. Alenko, ty jsi prostě šikula!!!

  1
 3. Ajo, bomba!!!!!  je krááásnáá!!!!

  Látku znám – šila z ní tehdy Hanka a dělala Evce takovou malou reklamičku….

  A máš pravdu: koženka se netřepí!!!!!! Není nutné ji za každou cenu podehýbat, jsem to tak začala šít, abych se odlišila od jiných – jakože "to zvláááádnu… brnkačka, podhodíííčka… " 

  Ale vážně – podehnutá vypadá líp, ale rozhodně to není vůbec nutné. Nutné je – mít ji říznutou ideálně pravítkem a řezákem a rovně prošité – pak si nějakého zahnutí nebo nezahnutí nikdo nešvimne, nebude potřeba pitvat a zkoumat – ale bude se obdivovat a chválit….

  4