Zazněly svatební zvony

Zazněly svatební zvony

V pátek se oženil po mnohaletém společném soužití můj bratr. Jako doplňkový dárek jsem novomanželům ušila PW polštář s jejich rodinnou fotkou. Bavlněné látky jsou z kolekce Ombré Scroll od Evky z Báječného šití.

A na obřad jsem potřebovala nové šaty. Měla jsem bambusový úplet z naší hromadné objednávky. Nosí se dobře, a i když bylo horko, mi v nich bylo příjemně. Ze zbytků jsem si ušila k šatům stylové kalhotky.-)))


Mikšulka
Mikšulka

Napsat komentář

 1. Hanko, ty mě bavíš Šaty i gaťky jsou skvělé, o polštáři nemluvě 🙂 A ta kamufláž, to nemá chybu Ale pravdu máš v tom, že bambus je luxusní. Ušila jsem si z něho jednu halenu (zatím) a je to opravdu super matroš. Bez žehlení, nekrčí se, nepotíš se v něm … prostě paráda

 2. A teď vážně: tento střih mám taky a dumám, jestli vynikne i ze splývavějšího materiálu než je teplákovina. Díky tobě už to vím!

  1
 3. To by snad stálo z to občas decentně zdvihnout sukni, aby ty sladěné kalhotky vynikly 😂. A koukám, že máš k barvě šatů sladěný i makeup 🤣.

 4. Když už jsem všechny zamaskovala, řekla jsem si, že zamaskuji i sebe:-))) Ale nové háro po skoro roce opravdu mám:-)))

  1
 5. Tak ty gaťky do setu mě teda dostaly   a čéééče… bych tě ani nepoznala s novým hárem na fotce 

 6. Batika mě velmi mile překvapila. A ani při praní neztrácí šmrnc. Což je super. Někdy úplet vyperete a už máte o odstín světlejší barvu.

   

  Holky, měly byste zájem i o bambusovou teplákovinu? Uvažujeme totiž nad další hromadnou objednávkou a oslovila mě kamarádka, že by se jí tento materiál líbil na legíny. Je hrubší než tento úplet.

 7. … príma dárek, ale ty šaty, včetně kalhotek jsou parádní !   Mám taky pár kousků z "hromadné objednávky bambusu" ušito, je to moc příjemný materiál – jen lituju, že jsem si neobjednala nějaký tem metřík batikovaných navíc