Batůžek

Batůžek

první batůžek ušitý


Renik
Renik

Napsat komentář

 1. tak to je bomba !!! paráda !!! Našla jsem si zrovna chvilku odpoledne a šiju, ale nemám šanci stihnout v termínu. Snažím se šít i po příchodu z práce, ale někdy to fakt nejde… ale snažím se ….

 2. Jsou kouzelné, oba dva! Mašinky jedou – ty frčely i u nás, když byla dcerka v odpovídajícím věku! 🙂

 3. Reni, oba máš moc krásné. Jak to všechno stíháš, já mám šnecí tempo, ale šiju, a baví mě moc. Ty jsi šikula šikovná!!!

 4. Noo teen je božíííí….nádhera.…já včera dokončila swap (prý na jedno odpoledne i s úklidem , já dvě odpoledne, bez jídla, bez obědu do práce, včera 3x téměř vyhaslá kamna, čuba vyčítavý pohled, že 18 st. je fakt málo…a co to je "úklid" ) batůžek odhaduju na půl roku, ale nastříháno a podžehleno mám, víkend přede mnou, dneska přitažený a naporcovaný suchý modřín,takže extrateplo, tvarohový placky na sporáku (no díky videíím jich je pár tak trochu víc pro krásu , ale je jich hooodně,tak na nich snad přežiju.)…jenom nevím, jestli to co vznikne půjde ukazovat…a kédr mám také koupený reflexní..se mi právě líbí, že je reflexní…ale nebudu šít s koženkou, tak snad to půjde….

  Ale na tenhle budu čučet pořád s vypadlou protézou…

  5
 5. Děkuji za krásná slova, už bych tam ten kupovaný kedr nedávala, je tak slabý, že úplně nedrží tvar, ale pro příště..nebo pro holky, co váhají, co tam dát, za mě kupovaný kedr ne, nevede ani kedrovací patku,takže mě potrápil i při sešívaní, možná bych vyzkoušela i výstuhu, takovou tu pěnovou styl, už jsem ji šila v kabelkách a dobře drží tvar, nevím, jestli Eva má s touto výstuhou zkušenosti. Ať se Vám krásně šije, jdu došít ten druhý

  2
 6. Reni, ten je božííííí… a kédr je super. Až jich našiješ tolik km jako já – tak si ani nevšimneš, že nějaký šiješ :-)) nejdůležitější je, že ti sedly obvody a máš krásně sešito – detaily jsou také důležité, ale musí být prvně OK to pro oko veliké šití – a to máš naprosto skvělý.
  Hele neříct – tak si kédrů ani nevšimnu a neprohlížím – koukala jsem na batůžek jako celek – že ho někdo FAKT dal!! A to je taky hooodně důležitý – odvaha se pustit do šití, nebát se a za chvilku budeš profík jako já a to já na to musela studovat průmku a VŠ – vy to umíte vše hned a levou zadní 🙂

  3