miniprojekt PW

miniprojekt PW

..


Sarunka
Sarunka

Napsat komentář

 1. Holky, všem přeju dobrou noc a ať se vám dobře šije. Videa budou na uložišti ještě dnes všechny – soukají se tam a za chvíli to bude vše 🙂

  Zítra budu celý den v Praze na kontrole a dávce léčby – tak pokud mě ty chemický drijáky moc neodrovnají – budu na příjmu na telefonu a co budu moct, to nacvakám odpověď z mobilu.

  Moc se na vaše batůžky těším a pochlubte se fotkama třeba i jak vám to jde a postupně roste pod rukama 🙂

 2. OoEvicko, dekuju za zastaveni, ja siju na 30 lete Veritasce a ta si o posouvani jehelni tyce muze nechat zdat. Takze zacnu s papirem amerit jak daleko co sije ????????????

 3. Krásně něžný. 🙂 Na takových malých projektech se člověk hodně naučí. Pak si naplánuješ deku a budeš přesně vědět, jak na šev. Já posunuju jehelní tyč. Mám čtvrtpalcovou patku, ale musím posouvat. A někdy je třeba posouvat kvůli materiálu, když je malinko hrubší.

 4. Krásný je :-). Taky ho šiji a mám s ním podobný problém, jen opačný. Mám nový stroj, nemám ještě vychytanou šířku švu a tak mám sešívané boky trošku větší než střed, snad se s tím nějak popasuju, než s tím švihnu do kouta 😀 

 5. Tak, deka by zůstala mezi kostlivcema, ale ubrus jsem stihla. Jenom moje PW patka s vodičem šije víc než 1/4 palce – další výzva naučit se šít správnou míru :-))

  5