Bunda z proševu.

Bunda z proševu.

Do proševu, který jsem si objednala jsem si netroufla střihnout. Tak jsem vyštrachala prošev, který tu mám hodně dlouho, Eví možná, že si na něj vzpomeneš. Bunda je hotová, ale moc se nepovedla,  hlavně u krku, proto ta šála. Do opravy si už netroufnu, tak šála na zimu to jistí. U další bundy už vím, že se na video podívám pozorněji.


Jindrul
Jindrul

Napsat komentář

 1. Jindři, bunda je super a bude skvěle sloužit i s nedostatky, které stejně vidíš asi jenom ty 🙂 

 2. Jindři, prošev pamatuju moc dobře – říkaly jsme mu tady při balení balíčků a balíků "eskový" – jakože tam vzor dělá "S" 

  Jinak bunda vypadá naprosto skvěle!!  a nevědět, že šála je maskovací – tak bych řekla, že dokonale pasuje 

  A límce se není třeba bát – když si netroufnete na tvarovaný – může se šmiknout jako obyčejný obdélník – prostě se jím "nadstaví" sešitý vnější a vnitřní PD a ZD a pak se šije jako by to byl jeden díl. Aby se nedělala vzduchová bublina – zevnitř se pak kulišácky sešijí švové záložky k sobě 

  Je jedno, zda je to kapuce nebo límec – postup je stejný. Tak se neboj, omrkni znova video a uvidíš, že je to brnkačka 🙂

 3. To znám, když člověk s něčím není spokojený. A už se nechce upravovat:-)))) Mě vždy musí manžel krotit, abych to pak nevyhodila, nerozstříhala a tak:-))))

  Jindři, vypadá to skvěle, doplněk parádní. A víš, co ještě schází? Taška ze stejného proševu:-)))) A moc by se hodila ta, co uvidíte v novém Notýsku:-)))) Snda ti ještě kousek materiálu zbyl:-)

   

 4. Náhodou, bunda je parádní. fakt je, že se taky bojím střihnout. Na fotce nevypadá, že by bylo u krku něco špatně, šála je nejen zdobný prvek, ale bez ní to nejde.

  Já mám jednu hotovou bundu, která je u krku úplně nemožná, v límci není výplň,  už roky se chystám, že to vypářu a přešiju u krku ale má ještě kapuci, takže šála to jistí. Už i tak jsem musela zajistit zip, protože mi spodní látka vždy do něho přiskřípla.

  ještě jednou chválím 🙂