Ema první

Ema první

S vychytáním vzoru jsem se dost potrápila, s našitím sukně neméně, obojí jsem mnohokrát párala. Tak když už vím co a jak, druhé by snad měly jít v pohodě.


Ira
Ira

Napsat komentář

 1. To je nádhera. Já jsem sice kdysi háček a přízí taky měla v ruce, ale tohle bych nedala. Iro, mohla bych si u tebe objednat zakázku? Mě by stačil uháčkovaný živůtek  Sukýnku bych si přišila. Asi taky velikost 86, ušila bych Lauře k svátku a MDD (vše v jeden den????) 

 2. Ahoj, šaty jsou úplně nádherné. I jako družička by v nich mohla 🙂 Jinak, jestli jsi z okolí Ostravy, tak já mám jednu treperendu doma, co má velikost 116 cca. Ráda půjčím jako modelku 🙂

 3. Pletací jehlice a háček neovládám, ale o to víc tyto věci obdivuju. Kdysi jsem s pomocí kamarádky upletla svetr, ale byla to pořádná dřina, ale velká radost, že jsem to přeprala.

   Šatičky jsou krásný, to bude malá VELKÁ PARÁDNICE

 4. Šatičky jsou nádherné, celý týden jsem hledala a stahovala podobné modely a chci se do nich také pustit. Nejdříve na Rozinku, to bude asi taky velikost cca 80 a potom mám ještě 3 holčičky různých velikostí. Děkuji za krásný vzor.

   

 5. Holky, děkuju. Mám z nich radost a ta je vašimi pochvalami znásobená.

  AJO, tyhle jsou vel. cca 86, ale už mám zakázku na větší. Potřebovala bych doma zásobu holčiček různých velikostí na zkoušení 

  4
 6. Iro, ty šatičky jsou jako z cukru, mooooc se ti povedly. A jak čtu, že sis dělala čárky na počítání vzoru, tak to teda smekám. Ale vyplatilo se to. Na jakou velikost jsi šila?

 7. Irčo, ty jsi kouzelník!!!! Jsou božííí… 

  Hele za rok si u tebe jedny objednám – tak hlavně nezapomeň, co máš vychytáno, ať mě to pak nespočítáš i s úrokama  

 8. Nakonec jsem prozkoumala a vyzkoušela několik vějířkových vzorečků, na nich se poučila, vytiskla si hodně zvětšenou fotku šatů a pastelkama si do nich sloupky a oka nakreslila.