Gumičky do vlasů a další šití

Gumičky do vlasů a další šití

U nás v rodině se blíží další kulaté narozeniny, takže jsem zpracovávala další autorský tisk z Mamilátky, který nese název Jsem kutil.

Ze zbytků tohoto úpletu, ale i z jiných, i z teplákoviny a svetroviny jsem ušila gumičky do vlasů. Nějaké si nechám pro malé slečny v mém okolí, další přidám do SONS akce. Brzy na svém blogu vyhlásím další ročník této charitativní akce. Občas mi už holky vozí věci i na sraz do Moravské Třebové. Moc jim za to děkuji a doufám, že nám i nadále zachovají přízeň.

A nakonec jeden obal na knihu pro mou žačku. Letos na naší škole končí, je to má největší čtenářka (jen za letošní školní rok přečetla přes 14000 stran!!!) a také mi pomáhala s nějakými materiály pro ukrajinské děti. Takže si tento obal zaslouží a věřím, že se jí bude líbit a využije ho.


Mikšulka
Mikšulka

Napsat komentář

  1. Tak ony na sraz jezdí i holky z druhé strany republiky. Já to občas také dělala tak, že jsem z MT pokračovala dál na dovolenou, třeba do západních Čech. Už to pak nebyla tak šílená dálka:-)

  2. Krásné šití, já jsem se po delší době odhodlala k šití, už mi to scházelo. Setkání Vám upřímně závidím, ale bydlím na druhé straně republiky. Užijte si to a těším se na fotky ze srazu.angry

  3. Já mám hotový triko "kutila" v jeans modré – ale vyfotím až na postavě 

    Model se nám v pátek přiotrávil z jídla v restauraci a skončil ve špitálu – takže blahopřání k svátku odloženo o týden a budu předávat až o víkendu, co teprve bude 

  4. Využiju toho, že jsem tu vkládala příspěvek, kde zmiňuji u sraz v Moravské Třebové a … ještě jsou dvě volná místa na přespání na intru, kdo by chtěl zůstat z pátku na sobotu, ze soboty na neděli. Neváhejte, určitě bude veselo:_) A vždy to stojí za to.