je doma :-)

je doma 🙂

Tak předám, s dovolením, jako prvním v sobotu holkám na srazu a pak budu celý víkend balit a balit a balit, aby mohl od pondělka frčet k vám 🙂


Evikmt
Evikmt

Napsat komentář

 1. Jarmilko věřím ti, už se na notýsek těším

  Evi díky za další fotečku, potěšila jsi mněkiss

 2. Milé spolušičky, byla jsem velmi poctěna nabídkou, vyzkoušet a ušít projekty podle návodů do chystaného Notýsku. Poctivě jsem všechny návody nastudovala a krom adventního kalendáře a šití ze šňůr jsem pro vás vše vyzkoušela a ušila. Byla jsem překvapená, že z jednoduchých projektů jsou nakonec krásné malé dárečky i luxusní doplňky. Opravdu se podle návodů šilo dobře, jak je koneckonců v Eviklubu zvykem. Přeji všem krásné chvíle strávené u šicích strojů a věřte, že budete překvapeny jednoduchosti a rychlostí. J

  9
 3. Super! Skleróza zapracovala, tak jsem ráda, že jsem si přečetla na fotce rozměry na přívěsek. Těším se na "papír". 

 4. Už se na notýsek moc těším. Chci ušít dceři malou kabelku na vánoce, pořad jsem hledala jakou a ejhle bude to ta ze str. 29.  Super Evi.

  2
 5. A ještě prásknu, že "zkušebního" králíčka dělala Jarča = Jarmila a časy ušití jsou Jarči – ne moje 

  Dostala návod ve wordu jak slohovku, k tomu fotky a ušila  takže nejsou časy zkreslené – jsou takové, jako byste je měly mít i vy….

 6. Tak favorit Iry… si pamatuju, jak jsem ji to líčila do telefonu a přitom vybíhala pro Beátku do družiny, takže to byla nějaká středa – to má teta "službu" 

  A říkala, že postup pochopila i jen z mýho rychlovýkladu po telefonu, a že se to u velkýho kafe snad vááážně dá ušít 

  5