Kapesníčkovníky a podsedák

Kapesníčkovníky a podsedák

Šiju je takto již pár let, vždy, když se mi nastřádá hromádka již přeřezaných zbytků látek (tak mě to naučila Evka:-)
No a podsedák pod nimi-to je story sama o sobě-Manžel přinesl kovovou židličku, přál si na ni podsedák, aby jej nezebala dupka (nářečně řečeno). Vytáhla jsem jeden bloček, který jsem kdysi šila do deky u Bell, ale nakonec se mi ta rudá hvězda nejen nepovedla, ale v závěru dooost nelíbila (evokovala ve mně jistý typ politiky), proto do deky zařazena nebyla. Jenže taky mi ji bylo líto vyhodit. Nyní na ni došla řada. A já jsem konečně byla spokojena, že našla využití. Pak mi manžel řekl, že mu to na poli se židličkou bude slušet. No a já myslela, že ji má do sklepa. Ale co, hlavně že hvězda bude za hvězdu:-)))


Mikšulka
Mikšulka

Napsat komentář

 1. Ty musíš mít za manžela Ilju Muromce – takovouhle těžužidli s sebou vláčí někde po poli? 🙂 Jinak šití vypadá bezvadně – docela nevinně působící hvězdička i ty půvabné kapesníčkovníky!

 2. Hanko, tož s takovou hvězdou manžela dupka studit určitě nebude 🙂 Dobré využití 🙂

 3. Hani, bezva využití hvězdy. A nechce si na to pole k podsedáku vzít i pračku? 🙂 Kapesníkovníky nejde šít jednotlivě. Máš je pěkné… i čtivé. 🙂

 4. Ty seš teda hvězda taky :))) to čtu až teď pořádně pod fotkou :))))

  Jooo – už se mi taky dělá kupička vyšší a vyšší na další kapesníkovníky – přece nebudu šít jedinej, když to jde tak rychle, že..?? 

 5. Hani, musím se smát tvému komentáři s hvězdou. 😀 Ale já to mám také tak. Proto ani na Vánoce nevyvěšuji hvězdy, výjimku tvoří ty háčkované, ale ty vypadají jako vločky. 😉 Jinak šitíčko je krásné. 🙂

 6. Evi, ještě dotaz-komentáře upravovat jdou, to ano, ale to nahoře mi nešlo:-) Zatím jsem nic jiného nevkládala, tak třeba jsem něco přehlédla:_)

 7. Máš 5min na úpravy – po tom, co koment odešleš…
  Jinak zatím nahoru ještě víc fotek přidat nejde – dají se dát pod fotku do komentu. Musela jsem teď řešit, bohužel, důležitější – právnický věci – však víš – ale zkusím se klukům ozvat a připomenout 😉

 8. Koukám, že mám v popisu překlepy, chtělo by to upravit, ale to už asi nejde, co? Evi, kdyby na to tví hoši taky mohli juknout, bylo by to super:-)))) U Bell úpravy fotek a popisu šly, ten to berte jen jako návrh. A jde vložit více fotek už nahoru, nebo ne? Jen abych věděla pro příště:-))) Díky. H.