Kostky

Kostky

V přípravě na bonus na začátku měsíce jedna z vás (omlouvám se, zapomněla jsem kdo, za nápad však dodatečně děkuji) zmínila černobílou kostku, protože miminka stejně vnímají jen kontrast.

První myšlenka: To je pravda, ale taky v té době ještě neuchopují, já chci barvy.

Druhá myšlenka: Ale zas by ta kostka byla zajímavá, taková elegantní, tak že bych to zkusila? Hmmm, ale chtělo by to ještě "něco". Nevím ovšem co.

Třetí myšlenka (při nákupu v galanterii): Cink v hlavě! Ani barevnou, ani černobílou. ČB + 1 barvu.

Kdo to má jako já, že představy jsou jedna věc, ale potřebuje to VIDĚT, názorná ukázka pro vás. Třeba to "něco" vymyslíte ještě líp, ráda se nechám inspirovat.

PS: Jak už jsem zmínila, Alminka komentovala, že je to super doplněk do moderního interiéru (má černo-bílo-červený obývák) a dětem by to nedala. Děvče, to si povíme, až nejaké děti budeš mít. Uvidíš, jak se ti názor změní.


Ira
Ira

Napsat komentář

 1. já a zlobit se….. představu jsem měla skoro jasnou, jenom tu realizaci jaksi nee….tys to dotáhla k naprosté dokonalosti …. a pro mě z toho vyplynulo dokonalé ponaučení – netejrat se, netejrat se, předhodit utkvělou představu Irušce a celé smečce úžasných šikulek a pak si jen třískat do hlavy bez nebezpečí, že se té prázdné dutině něco stane

 2. Tak už vím, komu mám za nápad poděkovat. Jani, chtěla jsem se původně omlouvat, ale nezdá se, že by ses zlobila, že jsem ti ho majzla dřív.

 3. jééé Iruško, to byla já, naší fazolce budou ve středu teprve 2 měsíce, takže než začne vnímat i složitější barvy chvíli potrvá …. a přesně takovou nějakou představu jsem měla… že k černobílým látkám přidám nějakou výraznou barvičku ve stužkách, a páč máme mrňavku holčičí, tak mám nachystané taky červené ….. ale ty je máš luxusní….. já ještě složitě vymýšlela, že na černý nebo bílý základ našiju kontrastní aplikace, ale když vidím ty tvoje kostky , tak se na to asi pro začátek vyprdnu a dokoupím pár černobílých látek….a opravdu, kdybych tu krásnou jednoduchost neviděla, zbytečně bych se mordovala (no to se taky chystám udělat, ale tak nějak pomalu, potřebuji poněkud déééélší čas )

  1
 4. Krásný, povedlo se. Já mám taky problém s představivostí, nevím, co na kostku napasovat, aby to bylo použitelné a koukatelné. Hledám a internetu a snad bude něco i tady v klubíku od kolegyněk – švadlenek.

 5. Jéé, jsou parádní. Já si kostky sice objednala do zásoby, ale v rodině už máme děti na toto odrostlé, kamarádky už taky dorodily, tak nevím, zda mi tady ty kostky nebudou ležet roky. Anebo jak už bylo uvedeno, uddělám z nich doplněk do interiéru a bude:-))))

 6. Nojo včera to ukazovali a říkali v Loskutákovi, že miminečka nevidí barvy a stačí jim kontrasty bílá a černá – šila tam paní jen karty s průchodkama a svázala tkaničkou – ale jste musely všechny holky šikulky minimálně v Eviklubu škytat – jak jsem na vás myslela, že táááááákový amatérský a laický chyby tam paní dělala – že to vy už jste dááávno daleko dál a výš  

  Mě se "vzteky" zatmělo před očima  tak na přesný detail budu muset kouknout znova na netu -ale první šok byl u výztuží – ukazuje, že s ní běžně dělá, ale název neznala a laik by si podle ní šel koupit vlizelín a on to byl Ronofix… a pak když entlem obšívala okraje a otáčela v rozích – tak to jsem rostla na židli – zvednutá patka a nezabodnutá jehla…  = to je nejlepší cesta jak nemít krásný steh a zašmodrchat nitě. Ještě to, myslím, vypadalo, že snad zvedá tu patku během šití – to je ještě větší hloupost – se vypne napětí nití a tuplem se zašmodrchaj…

  Každopádně závěr????

  Paní na pohled milá dáma, hezky se na vše koukalo a poslouchalo – ale občas by nemusela "učit" v TV až taková amatérka – že to pak šicí nováčci opakují i s těma obrovskýma chybama včetně špatných názvů apod….

  = z toho plyne:

  ŽE JSTE VŠECHNY TADY UŽ O TOOOOLIK DÁL A O TOOOOLIK ŠIKOVNĚJŠÍ, že byste paní strčily do rukávy a mohly z fleku jít natáčet do TV místo ní kiss

  Irčo, tak se dám do kostek, až brácha dojede s malou z Prahy na jaře nebo v létě – tak teta bude mít origoš dáreček a budou čumět v Praze   zatím má ale malá -(mínus) 3 měsíce, tak mám ještě čas :))

   

 7. Iro, opravdu vypadají elegantně 🙂 A ta červená jim sekne. Já tvé myšlenkové pochody chápu … však jedině tak vznikne něco nového a v tomto případě nejen užitečného, ale i krásného