Nákupka – recyklo

Nákupka - recyklo

Konečně jsem měla po hlídacím pátku a slavící sobotě šicí nedělní odpoledne, tak jsem zkusila nákupu. Je z pánské košile, u které byl trochu odřený límeček, jinak ok, taška je z ní sice kratší  než bych potřebovala, ale už jsem ji večer vyzkoušela a menší nákup se vejde. Kapsička je samozřejmě taky ????


Jarmila
Jarmila

Napsat komentář

  1. Týýýjooo… tak jak moc přešívání ze starých látek nemám ráda (že už bývají zteřelé a je s nimi těžká práce) – tak toto je naprosto dokonalé!!!! 

    Recyklujte, recyklujte – vím, že je to jen můj "problém" a asi spíš špatný zkušenosti – že mi nosili kolem mě lidi na přešívání rozpadající se látky. Naše teta je na to expert – látka už průsvitná, jak byla "prodřená", vlákna tenký… já si dala práci, snažila se a za moment bylo vše roztrhané, jak látka někde uprostřed pak praskla – mi to pak akorát naštvalo a bylo líto – proto nemám ráda recyklace. Ale když je látka OK – tak je to super a nadělá výrobek pak radost podruhé kiss

  2. Jo košile, super nápad. Sakryš vlastně i  košiloviny v metráži mám asi kilometr, ale jen jednobarevnou a jen růžovou a bílou.  Myslím jsi mě navedla dobrým směrem.

  3. Jaruš, dobrá recyklace 🙂 Taky mám hromadu rozstříhaných košil … co kdyby 🙂