Nákupka – zkušební

Nákupka - zkušební

... mám došitu zkušební nákupku. Foto je jen z mobilu  - nákupka se nechtěla fotit. Uvnitř je kapsička - chameleon, skoro splývá s podšívkou, ale je tam - viz nákupka naruby 🙂 Byla by ušitá dříve, ale opět jsem bojovala s overlockem - pořád ještě nejsme kamarádi - musela jsem párat... No a kostičkový vzor na látce je tištěný křivě, nedařilo se mi lépe srovnat.


Miluska
Miluska

Napsat komentář

 1. … Evikmt  to je v pohodě, není se za co omlouvat a přiznám se, že jsem ten překlep na první dobrou vůbec neviděla 🙂

  … Aja jo, jo, taky jsem se na ni dívala podobně, taška klame tělem 🙂

 2. Miluško, já jsem to brala jenom tak pohledově podle mezery mezi uchama, ale přeměřila jsem teď tu moji, ta má na šířku 36 a výšku 40. Když jsem to střihla, tak mě právě zarazila ta velká mezera 🙂

 3. Miluško, se omlouvám… laugh ale mě to prostě nedalo a ten překlep jsem tam musela nechat… se mi zas něco povedlo – no dobrá "přezdívka" 

 4. … Ajo, možná to dělá ta nedokonalá, ořezaná fotka, ale ona není tak velká – má na šířku 33 cm a na výšku, bez uch, 36 cm . Myslím, že je tak akorát, jen jsem měla tu kapsičku ušít z vnější látky – nějak se v tašce ztrácí – poučení pro příště 🙂 No a Muliška – že bych si změnila přezdívku ? 

 5. Koukám, že taky nejsi troškař a ušila jsi ji takovou dost širší – to já taky a pak se mi to zdálo jakože moc 🙂 Ale není, je to v pohodě.

  A pro Evu – Muliška je fajn

  2
 6. Muliško, je skvělá nákupka  a na zkušební vůůůbec nevypadá!!! 

   koukám na ten překlep – jak člověk píše rychle a přehazuje písmenka – to tam nechám, ať se pobavíte taky 

  jooo a tu látku znám… oni to snad měly natištěný křivo lajdácky úplně všechno – taky jsem ji kupovala a taky jsem se na ni zlobila. Navíc se ještě děěěsně srážela nahřátá a pokropená vodou, tak pak jen žehlit do sucha a "přetahovat zpátky", ale to bylo většinou za trest a o život, že jsem to pak vzdala a nechala křivý… 

  2
 7. Kostičky vidím jako puntíky a nákupka na mě tím pádem působí beruškově 

  A ty křivé tisky mě taky vždycky štvou.