Pásek

Pásek

Požadavek byl na černobílý pásek. Bílou nevedu, takže šedostříbrné vánoční hvězdy s černou koženkou - prý taky stačí. 🙂 Na uzlík jsem si dala spínací špendlík. Tak usilovně jsem se snažila dostat uzlík ven, že se mi v pásku špendlík rozepl a oddělil od uzlíku. Uzlík jsem vyklepla sólo. A spínací špendlík vydolovala v protisměru dírou na začátku pásku, kde mi rupl šev. Celou dobu jsem obdivovala všechny, které pásek úspěšně dokončily a nevěřila jsem, že se doberu  konce.


Aminavavik
Aminavavik

Napsat komentář

  1. Talena – já uvažovala stejně, ale větší uzel se nepovedl, spíš dva vedle sebe. Při protahování dovnitř jsem spíš byla ráda, že je malý. Přecijen ten začátek je nejhorší. A když se mi rozepl špendlík, tak jsem taky přemýšlela jestli by to šlo vytáhnout provázkem jiným. Jsem ráda, že už to holky vyzkoušely a je to osvědčený způsob.

  2. JanaJ: No to je vychytávka!!! A já přemýšlela, jak to tady čtu, že já tedy udělám uzlík hodně hutný a větší, aby jako padal líp tou svojí samotnou váhou 🙂

    No ještě nevyzkoušeno, ale ten nápad s režnou nití, tak ten se mi líbí 🙂 Super, super. Zkusím taky, jestli neva laugh

  3. Krásný pásek a s uzlíkem jsem na tom byla podobně  (nerozepnul se mi špendlík, ale rozvázal uzel). Poučila jsem se  a při dalším pásku jsem si na uzlík přivázala režnou nit a za tu uzel vytáhla a už bych to jinak nedělala.

    2